Zdążyć na czas

przez | 21/04/2009

Kto z Pastwa twierdzi, że organizacja wesela i ślubu to nic prostszego jest w poważnym błędzie. Już tłumacze, dlaczego. A no dlatego, że aby wszystko było na czas gotowe musimy zacząć owe przygotowania już jakieś kilka dobrych miesięcy wcześniej. Wybór sali weselnej to nie lada problem a czasami zdarza się, że kiedy już jakąś mamy na oku, to okazuje się, że w terminie, w którym mamy ślub jest ona już po prostu zajęta. I wtedy zaczynają się schody, bo na gwałt musimy znaleźć inną o podobnym standardzie. Potem szukamy dobrego fotografa i kamerzysty, którzy uwiecznią nasz najwspanialszy dzień w życiu.

Kolejnym krokiem jest wybór zespołu muzycznego, który nie tylko dobrze śpiewa, ale taki, który potrafi zabawić i rozkręcić nawet tych bardzo zatwardziałych gości. A o taki zespół nie jest łatwo, mówię Wam. Ci, którzy twierdza, że to już wszystko mylą się podwójnie. Czeka nas jeszcze wybór sukienki ślubnej oraz garnituru dla pana młodego. Przygotowanie menu jest także bardzo stresującym zajęciem. Musimy przewidzieć, co chętnie będą jeść nasi goście, a czego na pewno nie mamy zamawiać, bo nie będzie im smakowało.

Jest wiele takich większych i mniejszych rzeczy, które musimy załatwić przed ślubem. Można by wymieniać w nieskończoność. Ale jedna myśl nasuwa się tu od razu, że dobra organizacja wesela to klucz do sukcesu.