Wycena nieruchomości

przez | 23/04/2009

W skład naszej działalności wchodzi pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż wynajem), wycena nieruchomości szczecin, kredyty hipoteczne, doradztwo w zakresie gospodarki nieruchomościami.

Novum nieruchomości szczecin jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i należy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Firma Novum nieruchomości szczecin ma licencję zawodową numer 4346 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nadaną w 2003 roku przez Ministra Infrastruktury.

Spółka jest ubezpieczona w TUR WARTA od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma Novum Nieruchomości szczecin posiada licencję zawodową nr 4346 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nadaną w 2004 r. przez Ministra Infrastruktury.

Posiadamy nieodzowną wiedzę merytoryczną oraz praktyczne doświadczenie w zakresie gospodarki nieruchomości szczecin. Wyróżnia nas indywidualne oraz życzliwe podejście do klientów.

Jesteśmy doradcą w nieruchomościach. Priorytetem naszego istnienia jest bezpieczeństwo i komfort naszych klientów w nieruchomości szczecin.