VW Golf- dynamika i elegancja.

przez | 26/01/2009

Dla wielu zagorzałych miłośników motoryzacji, od lat marka Volkswagen jest symbolem najwyższej jakości i jazdy w najlepszym wydaniu. Z dniem, prezentacji szóstej już generacji Volkswagena samochody kompaktowe koncernu stały się bestsellerami rynku motoryzacyjnego.

Co więcej, ultranowoczesny, nowy Golf jest samochodem wyposażonym wyłącznie w najnowsze systemy bezpieczeństwa wraz z układami pomocnymi, zarówno dla kierowcy jak i współpasażerów. Niewątpliwie, ogromną zasługą producentów Volkswagena Golfa jest stworzenie ekologicznego silnika. Umożliwiający oszczędność nowy silnik Golf VI ogranicza również emisję, szkodliwego dwutlenku węgla do środowiska. Ponadto, wszystkie, innowacyjne samochody rodzinne marki Volkswagen pozwalają na przewożenie cennej  zabudowy, urządzeń dla niepełnosprawnych oraz posiadają możliwość składania  i rozkładania foteli.

Dodatkowo, Volkswagen udostępnia atrakcyjny wybór dowolnej, ekskluzywnej wersji wyposażenia oraz całą gamę kolorystyczną karoserii. Z całą pewnością inwestycja w nowoczesnego Volkswagena Golfa, zaowocuje ekscytującą i dynamiczna jazdą.