Ulepszenia dla stron internetowych

przez | 08/04/2009

Podejmując temat zaprojektowania nowej strony internetowej, warto podejść do sprawy bardzo sumiennie. Wykonawcy powinni być profesjonalistami w swojej dziedzinie. Należy wybrać ofertę która maksymalnie spełnia oczekiwania. O zyskach płynących z posiadania www można pisać dużo. Pozyskiwanie klientów, reklama internetowa, profesjonalna wizytówka a także skuteczniejsza konkurencyjność itd. Warto zastanowić się na kilkoma istotnymi rzeczami. Podstawą jest wybór domeny oraz serwera. Głównym czynnikiem powinna być zawsze cena, jednak niezawodność. Można wyobrazić sobie sytuacje w której klient zamiast strony zobaczy „brak połączenia”. Gwarantuje że nigdy więcej nie odwiedzi strony. Kolejną istotną sprawą jest rodzaj strony internetowej. Należy zastanowić się czy wybrać stronę www tworzoną w sposób najpopularniejszy, czy też postarać się o witrynę z CMS. Dużo bardziej korzystne jest zastosowanie drugiej opcji, która początkowo może wydać się mniej korzystna finansowo, jednak z biegiem czasu łatwo dostrzec zasadę według której im dłuższy czas, tym większe oszczędności. Dlaczego tak się dzieje?

O stronę internetową wyposażoną w system zarządzania cms można dbać samodzielnie, bez dodatkowych opłat.

Intuicyjny zestaw modułów pomaga na wprowadzanie wszelkich zmian. Np. dodanie zdjęcia będzie wiązało się z zalogowaniem, wybraniem kategorii „galeria” a następnie dodaniu zdjęcia za pomocą opcji „dodaj zdjęcie”. Grafika automatycznie zostaje przesłana na serwer oraz jest widoczna na stronie www.

System zarządzania treścią Koloru cms jest autorskim rozwiązaniem firmy relog.pl . Tworzony przez niego kod jest kompatybilny z wyszukiwarkami. Wszelkie zmiany można dokonywać za pomocą przyjaznego w obsłudze panelu administracyjnego. W tym panelu, który jest rdzeniem systemu cms, istnieje wiele wskazówek które w znaczny sposób ułatwiają pracę. Powstał w oparciu o doświadczenie, oraz w celu zmniejszenia kosztów reklamy internetowej. Każdy pracownik z podstawową znajomością komputera bez problemu będzie mógł zarządzać takim systemem cms. W przypadku kiedy opcje wydadzą się niewystarczające, naturalnie można go rozbudować na osobiste zlecenie, ponieważ jest to nasz autorki system zarządzania treścią cms. Zaawansowane i profesjonalne mogą należeć również do działu tanie strony www.