Archiwum kategorii: Prawo i Ubezpieczenia

Trudne rozliczenia z fiskusem

Cięcie kosztów to dość modne ostatnimi czasy słowo, a zyska na popularności jeszcze bardziej, biura rachunkowe olsztyn biegle znające prawo skarbowe zapewnią ci bezpieczeństwo rozliczeń z urzędem skarbowym, dziś nawet najmniejsze niedociągnięcie może doprowadzić do upadku twojego przedsiębiorstwa, nie dopuść żeby\r\nurząd skarbowy pogrążył twoją firmę, zleć obsługę księgową ludziom którzy się w tym doskonale orientują.… Czytaj dalej »

wzoryprawne.pl – nowa odsłona

Z przyjemnością możemy poinformować, iż udało nam się zakończyć pierwszy etap prac nad nową twarzą serwisu wzoryprawne.pl. Wzory zostały poszeregowane w przejrzyste kategorie, dzięki którym możecie znacznie prościej odszukiwać interesujący Was wzór dokumentu. W najbliższym czasie Waszym zainteresowaniem z pewnością przede wszystkim cieszyć będą wzory z zakresu prawa spółek, w tym w szczególności wzory zwyczajnych… Czytaj dalej »

Commercial Union wdrożył pakiet specjalny

Ludzie niepamiętnych czasów mają w sobie wyjątkowo silne lęki z których jeden zdecydowanie góruje nad innymi. Jest nim odwieczny lęk przed śmiercią, obawa, że możemy zginąć nagle w niewyjaśnionych do końca okolicznościach. Commercial Union minimalizuje te obawy wprowadzając na rynek korzystny pakiet ubezpieczeń na życie CU. Żaden człowiek nie chce niespodziewanie wpaść pod samochód lub… Czytaj dalej »

Nowości w serwisie wzoryprawne.pl

Od czasu opublikowania pierwszego artykułu na temat naszego serwisu ze wzorami umów i pism procesowych serwis przeszedł prawdziwą rewolucję. Obecnie w archiwum serwisu znajduje się ponad 80 różnego rodzaju wzorów umów, pism i pism procesowych. Chwilowo wstrzymaliśmy dodawanie nowych, bowiem pracujemy nad zupełnie nową twarzą serwisu, dzięki której wynajdywanie przydatnych wzorów będzie jeszcze łatwiejsze, a… Czytaj dalej »

świadczenie usług bhp i ppoż przez zewnętrzne firmy bhp

bezpieczeństwa i higieny prac………. ———— MODERATOR Czterokrotnie więcej linków niż dozwolone – usunięte wszystko.

wzoryprawne.pl – serwis ze wzorami umów

Serwis http://wzoryprawne.pl powstał w celu ułatwienia Państwu posługiwania się wzorami umów i pism procesowych. Szczególny nacisk został położony na wzory z zakresu prawa pracy, zarówno te adresowane do pracodawców jak i pracowników. Pracodawcy w razie zatrudniania nowych pracowników znajdą wzory różnych typów umów o pracę, w tym umowy na okres próbny, umowy na czas określony… Czytaj dalej »

Kredyty samochodowe

Jest to kredyt gotówkowy ze sprecyzowanym celem – zakupem auta. Pożyczki samochodowe posiadają odpowiednio długi okres spłaty oraz niższe oprocentowanie od kredytu gotówkowego. Kredyty samochodowe są najczęściej silnie powiązane z wartością rynkową nabywanego auta. Różne banki mają różnorodne podejście do praw własności i statusu prawnego właściciela od którego nabywamy samochód. Zakupienie na kredyt używanego auta… Czytaj dalej »

Historia deskorolki

Skateboarding narodził się w latach siedemdziesiątych w USA i miał swoje korzenie w surfingu – początkowo nazwano ten sport „chodnikowym surfingiem”. Skateboarding był uprawiany przez surferów, gdy nie było dobrej pogody do surfingu.