Archiwum kategorii: Parapsychologia

Psycholog w internecie

Żyjemy w czasach poradników i ekspertów w każdym obszarze życia, kiedy prawie wszystkie problemy jesteśmy w stanie rozwikłać, udając się po poradę do odpowiednio ku temu wykwalifikowanych, ludzi.Psycholog online już od dawna są niezwykle modnym sposobem radzenia sobie z kłopotami natury psychicznej w Unii Europejskiej i Ameryce. Pomoc u terapeuty tudzież psychiatry zaczęły aktualnie przebijać… Czytaj dalej »

Pomoc w depresji

Depresja to mówiąc naukowo stan psychiczny, w którym chory na głębokie poczucie braku sensu życia. Objawami poważnego zaburzenia depresyjnego są uczucia beznadziejności, smutku, bezradności, pesymizm, lęk oraz obniżone poczucie własnej wartości. Utrata zainteresowania pracą, nauką, hobby oraz trudności w wykonywaniu codziennych czynności to kolejny objaw. Zmienić się też mogą dotychczasowe przyzwyczajenia dotyczące jedzenia (nadmierny bądź… Czytaj dalej »

Channeling

Pod koniec XX wieku, w dalekiej Laponii, w drewnianej chacie z grubych bali, przyszedł na świat chłopiec. Piękny, zdrowy i głośno krzyczący. Matka dała chłopcu życie lecz sama po trzech dniach zmarła na wskutek krwotoku. Ojciec dziecka, Antel, przystojny i młody jeszcze postanowił sam wychować syna, a zaczął od ochrzczenia go. Dał mu na imię… Czytaj dalej »

Historia deskorolki

Skateboarding narodził się w latach siedemdziesiątych w USA i miał swoje korzenie w surfingu – początkowo nazwano ten sport „chodnikowym surfingiem”. Skateboarding był uprawiany przez surferów, gdy nie było dobrej pogody do surfingu.