Archiwum kategorii: Edukacja i Nauka

Kursy Oracle dla Twojej firmy.

Wykorzystujesz bazę danych Oracle, jednak nie zawsze wszystko ogarniasz oraz wiesz jak zarządzać spokojnie danymi? Wiedza to siła, bez której nie można dać sobie rady z niemałą ilością problemów, jakie rodzą się stale przy tego rodzaju pracach w Sieci. Bardzo często tworzą się komplikacje, którym nie sprosta się, gdy nie posiada się dogłębnie przyswojonej umiejętności… Czytaj dalej »

W jaki sposób uczyć.

Masę razy spotkałam się z zajęciami które ograniczały się do odczytywania przez instruktora slajdów, zapisków, plansz, referatu… Brak jakiegokolwiek kontaktu ze słuchaczami, brak znajomości materiału, jąkanie się i dukanie… To wszystko w niezmiernie szybkim tempie wywoływało znużenie słuchaczy i szukanie sobie różnych bardziej interesujących dla nich czynności. Cóż zrobić, aby nie ponieść niepowodzenia dydaktycznego? Poszukując… Czytaj dalej »

Fenomenalne stany – o kotwicach z NLP

Zakładanie kotwicy polega na wiązaniu impulsów z odczuwaną emocją. Taki sposób warunkowania umysłu odkrył już Iwan Pietrowicz Pawłow w trakcie swego legendarnego doświadczenia na psach. Psy śliniły się słysząc odgłos dzwonka mimo, że nie było jedzenia ani też jego woni. Kotwicząc można wpłynąć na instynktowne reakcje fizjologiczne, a w tym także produkcję hormonów odpowiedzialnych za… Czytaj dalej »

Jak zbudować błyskawiczny kontakt w wystąpieniach

Nawiązywanie kontaktu z grupą jest niesłychanie istotnym elementem – w jaki sposób masz prowadzić kogoś, z kim nie udało Ci się nawiązać kontaktu? A w jaki sposób zrobić to z całą grupą?! Jest mnóstwo strategii rozpoczynania, zgłębiania i podtrzymywania kontaktu z grupą osób, wiele z nich prezentowanych jest na forach dyskusyjnych na temat NLP. Pierwszy… Czytaj dalej »

Od kiedy gry dla dzieci?

Z grami bywa różnie. Czasem jest tak, że chcesz po prostu sobie odpocząć, zrelaksować. Czasem też gry mają za zadanie rozładowanie złych emocji. Pozostaje nadal pytanie czy dzieci powinny grać w gry komputerowe. A tak dokładniej to od jakiego wieku mogą i w jakie gry. Wielu z nas twierdzi że im później dziecko zetknie się… Czytaj dalej »

Rachunkowość – podatki obsługa dla firm Warszawa

Tak jak już wspominałam, mój tata zna się na tym czym jest rachunkowość. Jednak skąd ma to wiedzieć humanista z wykształcenia? Odpowiedź jest bardzo prosta, od 20 lat prowadzi on własną firmę. Co więcej jest człowiekiem o bardzo szerokich zainteresowaniach i nie obawia się kwestii, które początkowo sprawiają mu trudność rozwiązywać. Uważa, ze warto szukać… Czytaj dalej »

szkolenia

Szkolenia owe nie tylko dwójkę dni zajęć ale proces jaki ma na obiektu obliczenia potrzeby przyszłych uczestników szkolenia. Szkolenie oraz ukończy się ewaluacja skuteczności a pobranej znajomości. Odpowiednie poznanie potrzeby szkoleniowych istnieje kluczem do przygotowania szkolenia. W sławy podmiotów jak też osoby zlecających szkolenia i firmy szkoleniowej finalizuje się sukcesem.

Koniec nieuczciwych stacji diagnostycznych

Posłowie nie zdecydowali się na zaostrzenie przepisów dotyczących okresowych kontroli samochodów o nośności do 3,5 t, czyli wszystkich osobowych i dostawczych. Nadal będą otrzymywać wpis o dopuszczeniu do ruchu wbijany przez diagnostów z podstawowych stacji kontroli pojazdów. Nowelizacja prawa zmienia zasady szczegółowych badań dodatkowych. Trafią na nie pojazdy, które budzą u kontrolującego specjalisty wątpliwości natury… Czytaj dalej »