Archiwum kategorii: Muzyka i subkultura

Miesięcznik kulturalny

Ostatnio rozmawiałam ze znajomymi o naszych przyzwyczajeniach czytelniczych. Okazało się, ze każdy z nas ma inne upodobania, jeśli chodzi o prasę ukazującą się w naszym regionie (Rzeszów i najbliższe rejony tego miasta). Jeśli chodzi o tygodniki, miesięczniki czy inne czasopisma tematyczne, to nasze gusta nie różniły się aż tak bardzo, tak się składa, ze wszyscy… Czytaj dalej »

Wpływ na akcesoria

Czy mamy jakiś wpływ na akcesoria taneczne? Zapytać jednak w tym miejscu można, o jaki właściwie chodzi nam w tym przypadku wpływ? Ponieważ jeśli chodzi o to, czy mamy jakiś wpływ i decydujące zdanie w temacie dotyczącym wybory i szczegółów powiązanych z ewentualnym podejmowaniem decyzji dotyczących kształtu i wszystkich cech charakterystycznych takich akcesoriów, to można… Czytaj dalej »

Muzyka naszych czasów

Muzyka łagodzi obyczaje, każdy człowiek młodszy czy starczy ma swoje ulubione kawałki muzyczne. Na świecie jest tysiące zespołów muzycznych, wykonawców. Dlatego bardzo ważnym aspektem życia jest obserwowanie zmieniających się trendów w muzyce. Nowości bo to dzięki nim przeżywamy na nowo najwspanialsze chwile w życiu. Nierzadko się zdarza że utwór muzyczny przypomina nam spędzone chwile, sytuacje.… Czytaj dalej »

Historia deskorolki

Skateboarding narodził się w latach siedemdziesiątych w USA i miał swoje korzenie w surfingu – początkowo nazwano ten sport „chodnikowym surfingiem”. Skateboarding był uprawiany przez surferów, gdy nie było dobrej pogody do surfingu.