Archiwum kategorii: Motoryzacja i Osprzęt

Transport wózków widłowych i samochody z licytacji

Obecnie bardzo popularne są różnego rodzaju licytacje i nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się w nich uczestniczyć – zarówno jako sprzedający i kupujący. Sprzedaje się różne pojazdy, jak chociażby samochody, motocykle czy sprzęt budowlany. Wiele osób oferuje nam transport wózków widłowych przy pomocy lawety. To bardzo wygodne i stosunkowo opłacalne rozwiązanie. Również nie… Czytaj dalej »

Miękkie amortyzatory są dobre na polskie drogi

Precyzja i dokładność są konieczne podczas budowania dróg, torowisk oraz pojazdów. Do budowy dróg potrzebne są zarówno profesjonalne narzędzia oraz niezawodne materiały. Podobnie jest z pojazdami mechanicznymi. Precyzyjne wykonanie oraz wysoka jakość materiałów to nieodłączne elementy dobrego wykonania dróg. Żeby wybudowane drogi mogły nam służyć latami, należy zadbać o każdy szczegół. Elastyczne materiały uszczelniające jak… Czytaj dalej »

Sklep,Oleje,Oleje do silników,Olej półsyntetyczny

Posiadamy ofercie oleje samochodowe Mobil,Castrol,Elf,Lotos, oleje hydrauliczne, oleje przekładniowe.Ponadto posiadamy filtry oleju,myjki ciśnieniowe i inne akcesoria samochodowe

Wypożyczenie samochodu do samodzielnego zwiedzania kraju.

W wakacyjnych kurortach dużym powodzeniem cieszy się usługa wypożyczania samochodów osobowych. Owe samochody wypożyczane są pod kątem różnych potrzeb, jednakże podstawową jest aspekt zwiedzania okolicy, jak również całego kraju. Wypożyczalnia samochodów powinna zostać wyposażona w co najmniej kilka samochodów, aby klienci mieli jakiś wybór. Oczekiwania są różne – w pewnych przypadkach konieczny będzie samochód osobowy,… Czytaj dalej »

Zmierzyć moment obrotowy

Goły, niedoładowany turbiną diesel dysponuje nie lada momentem obrotowym. A czy jesteś świadom co jest uważane za bardzo ważkie w furze? Nie jedynie moc jego silnika. Moc silnika jest zależnością momentu obrotowego oraz obrotów silnika. Jednakowo ważny jest jego moment obrotowy. Dzięki niemu wóz szybko wspina się na wyżynę również na niedużych obrotach. A prócz… Czytaj dalej »

Wózki widłowe

Rozwój gospodarczy jest stymulowany przez zbawcze działanie rynku. Sprzedaje się coraz więcej produktów konsumpcyjnych. Większa sprzedaż to większa produkcja, która prowadzi do inwestycji. Korzysta na tym transport, a szczególnie transport samochodowy, bo wszystkie towary trzeba rozwieźć po świecie. Transport samochodowy to oczywiście różnego rodzaju transport samochodowy i samochody ciężarowe. Potrzebnych jest wiele rodzajów samochodów ciężarowych.… Czytaj dalej »

Mercedes Dębica

Marka samochodów mercedes wyrobiła sobie w świecie nieposzlakowaną opinię, dzięki wielu modelom samochodów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to bardzo reklamowana marka, która tak naprawdę reklamy wcale nie potrzebuje – jest sławna sama z siebie. Podobnie jest z oponami dębica, które obecnie podbijają rynek opon samochodowych. Są nie tylko wysokiej jakości, ale… Czytaj dalej »

Pędzą konie po betonie (asfalcie)

Gdybyś miałbyś potrzebę posiadać wiedzę ile wynosi auto posiada moment obrotowy , to jest wyłącznie pewien sposób – gMetrix. Tylko za pomocą tego urządzenia jesteś w stanie przetestować po chwili jaka jest moc silnika samochodowego. W jakim celu studiować czterokołowca za pomocą gMetrix? By moment obrotowy nie umykał z silnika. Trywialne możliwe będzie określenie problemów… Czytaj dalej »

Mechaniczne konie to moc silnika

Bawi cię motoryzacja? To wybornie. Pewnie chcesz się dowiedzieć ile twój wóz ma koni mechanicznych. Ostatnio należało pofatygować się na hamownię. Ale wymyśliłem doskonalszy sposób żeby obliczyć jaka jest moc silnika. Niedawno wytworzono nowe urządzenie gMetrix – służące do badania mocy silnika samochodu. Sprzęt ma bardzo dużo zalet: jest nietrudne w obsłudze, dokładne i tanie.… Czytaj dalej »