Archiwum kategorii: Moda i Kultura

Tatuaże

Na początku powinniśmy zrobić rozeznanie w miejscu gdzie mieszkasz i osobiście każde studio tatuażu sprawdzić. Dobrze jest poprosić o portfolio artysty tatuażysty, oczywiście w zależności od tego czy chcemy zrobić sobie piercing czy tatuaż, bo oglądanie tatuaży wykonanych przez tatuatora nie pomoże nam się zdecydować czy to u niego chcemy robić sobie kolczyk. Potem nie… Czytaj dalej »

Dobre maniery

Dobre maniery na co dzień to podstawa w poprawnych kontaktach międzyludzkich. Z kindersztubą mamy do czynienia praktycznie w każdej sytuacji komunikacji jednej osoby z drugą. Oczywiście mozna tutaj mówić o poziomie znajomości zasad Bon Ton’u, który zdecydowanie różni się w zależności od danej jednostki. Niektórzy czasami wynoszą zasady kindersztuby z rodzinnego domu, a inni poznają… Czytaj dalej »

Stołowy savoir-vivre

Savoir-vivre przy stole to bardzo wyrazisty element życia każdego człowieka. Prędzej, czy później wszystkich spotka sytuacja, w której znajdzie się na jakiejś eleganckiej imprezie (randka, spotkanie firmowe itp.). Warto więc już teraz pomyślec o tym, aby w dalekiej przyszłości nie mieć zmartwienia. Stołowej kultury osobistej można nauczyć się czytając literaturę z zakresu kultury osobistej ,… Czytaj dalej »

Nowości filmowe, filmy animowane

W nadchodzącym okresie wiosenno letnim, kończącym wesoły dla dla większości z nas zimowy okres śnieżny, co raz częściej interesujemy się filmami. Zazwyczaj w dni weekendu powiększa się zainteresowanie nowościami kinowymi prezentowanymi w kinach. W tym przede wszystkim ciekawią nas nowości filmowe między innymi filmy animowane, w dany weekend wyświetlane są w kinie. W internecie spotkamy… Czytaj dalej »

Zdążyć na czas

Kto z Pastwa twierdzi, że organizacja wesela i ślubu to nic prostszego jest w poważnym błędzie. Już tłumacze, dlaczego. A no dlatego, że aby wszystko było na czas gotowe musimy zacząć owe przygotowania już jakieś kilka dobrych miesięcy wcześniej. Wybór sali weselnej to nie lada problem a czasami zdarza się, że kiedy już jakąś mamy… Czytaj dalej »

Obuwie dla każdego

Znalazłam ostatnio świetny sklep internetowy sprzedający buty bardzo dobrych firm takich jak Caterpillar, Converse i Skechers po naprawdę atrakcyjnych cenach. Taki sklep internetowy nie potrzebuje na przykład eleganckiego sklepu w popularnym centrum handlowym, gdzie miesięczna opłata za wynajem lokalu jest wysoka. Wystarczy mu, mniej prestiżowa, siedziba z magazynem, w którym w odpowiednich warunkach przechowuje się… Czytaj dalej »

Pogoda

Nasza złota polska jesień chyba jeszcze przed nami. Od jakiegoś czasu nad Polską królują deszczowe chmury, i mimo że kalendarzowa jesień zaczęła się dopiero niedawno, to ta termiczna daje nam o sobie znać już od dłuższego czasu. Jutro dalej nie będziemy się rozstawać z szalikami i ciepłymi kurtkami, a nawet z parasolami, przez temperatury rzędu… Czytaj dalej »

Biżuteria na czasie

Obecnie coraz częściej pojawia się pytanie o nowoczesną, stylową, ale niezwykle modną biżuterię. No więc wszystko zależy od tego, ile pieniędzy mamy zamiar przeznaczyć na jej zakup. Jeśli chodzi o biżuterię elegancką, ale wykonaną ze złota lub platyny i do tego zawierającej na przykład kamienie naturalne półszlachetne lub szlachetne, to trzeba się liczyć ze znacznie… Czytaj dalej »

Wygodne szlafroki

Chcemy wygodnych szlafroków. Uważam, że dzięki dobrym szlafrokom, można spokojnie poruszać się po domu. Przecież nikt nie lubi tandetnych szlafroków, przez które wszystko widać, a w dodatku wcale nie jest tak ciepło. Szlafroki są przecież czymś naprawdę wspaniałym, dobry, wygodny szlafrok gwarantuje mi doskonałe możliwości, mogę w takim szlafroku spędzać wieczór. Uważam, iż szlafroki to… Czytaj dalej »