Archiwum kategorii: Marketing i Reklama

Strona www jako narzędzie promocji

Posiadanie firmowej witryny umożliwia nawiązanie kontaktu, bo poza tradycyjną drogą telefoniczną możemy wysłać zapytanie również drogą elektroniczną. Stworzenie firmowej strony internetowej najkorzystniej jest zlecić wyspecjalizowanej oraz pewnej agencji interaktywnej. O powodzeniu określonej firmy decydują jej pracownicy, jakość sprzedawanych towarów, zdolność wyznaczenia swojego miejsca na rynku a również odpowiednia promocja. Jest dużo sposobów na to, by… Czytaj dalej »

Czy warto zaufać freelancerowi?

Jak można zdefiniować czynność grafika komputerowa? Czy tworzenie projektu graficznego jest trudne? Jakich programów wykorzystywać do tworzenia profesjonalnej grafiki? Jacy ludzie robią taką grafikę komputerową oraz ile z tego mają? Na te jak też inne i podobne pytania odpowiedź odszukasz w poniższym artykule. Wystarczy jedynie, że go przeczytasz. Czym jest grafika komputerowa? Na to pytanie… Czytaj dalej »

Zduńskowolskie ogłoszenia

Jesteś mieszkańcem Zduńskiej Woli? Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Powstał serwis darmowych ogłoszeń drobnych właśnie dla mieszkańców naszego miasta. Możesz całkowicie za darmo dodać ogłoszenie gdy chcesz coś sprzedać, kupić lub zamienić.

Projektowanie stron internetowych

Masz dość biegania po mieście i załatwiania pozornie prostych spraw cały dzień? U nas załatwisz wszystko co jest potrzebne Twojej firmie: zaprojektujemy i wypozycjonujemy Twoją stronę internetową, wyrobimy pieczątkę w 5 minut, wydrukujemy wizytówki i biznes karty, ulotki, kalendarze, zaprojektujemy Twoją reklamę! Przyjdź i sprawdź nas! W naszej ofercie znajdą Państwo tusze do drukarek. Regenerujemy… Czytaj dalej »

Smycze reklamowe

Zadam Ci pytanie. Posiadasz swoją działalność gospodarczą? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi tak zapewne już spostrzegłeś jak ogromną rolę w marketingu odgrywa reklama. Co jest na topie? Na pewno różnego rodzaju kubki, smycze, długopisy. To co będzie praktyczne i przy przy tym będzie przypominało o Twojej firmie dzięki zamieszczonemu logo. Jeszcze do niedawna przebojem były rozdawane… Czytaj dalej »

Wymiana linkami

Kiedy Google zaktualizuje PageRank Twojej strony albo paginy gdzie mają zamieszczony link dostoisz powiadomienie, iż ta zaleta zostawała zwiększona bądź umorzona a wynosi dla wiadomej stronicy www tyle oraz tyle. Prócz pozyskania powiadomienia program Linkarz wymiana linków zaktualizuje tę wartośc w swojej podstawie danych oraz pozostawanieuwieczniona aż do sąsiadującego update PageRanku. Program Linkarz oprócz nakazywana… Czytaj dalej »

Firmy i marketing w internecie

Jedną z najskuteczniejszych form reklamy oraz pozyskiwania klientów jest pozycjonowanie witryn internetowych. Jest to długi proces polegający na podniesieniu pozycji danej strony w wyszukiwarce google, może on trwać nawet kilka tygodni. Żeby pozycjonowanie w google było skuteczne pisze się specjalne teksty, które potem umieszcza się na blogach lub forach internetowych. Wklejenie jak największej ilości linków… Czytaj dalej »

JakiFilm.PL – recenzje filmów, premiery filmowe

Wszystko opisane jest w taki sposób, że widz nie zauważa nawet tych 150 minut, które przelatują blyskawicznie. Film jest dość wiernie odwzorowany. Idealnie ukazuje tamtejsze realia. Zauważamy wpływ kleru na społeczeństwo polskie oraz okrucieństwo milicji. Warto zwrócić uwagę na aktora grającego głównego bohatera – Adama Woronowicza. Nadał się do tej roli wręcz idealnie. Poza prześwietną… Czytaj dalej »

Pozycjonowanie – ocena społeczna

Pozycjonowanie – to pojęcie słyszy się teraz coraz częściej. Przewija się w telewizji, w radiu, podczas rozmów towarzysko-biznesowych. Wśród ludzi niezwiązanych z biznesem internetowym wywołuje zazwyczaj zabawne skojarzenia, jak najbardziej pozytywne oczywiście. Wśród osób trochę bardziej zorientowanych w temacie przywołuje za to skrajne skojarzenia – pozytywne lub negatywne. Lecz o tym w dalszej części artykułu.… Czytaj dalej »