Archiwum kategorii: Komputery i Gsm

Nowoczesne systemy erp

W dzisiejszych czasach i w dzisiejszych firmach zachodzi wiele procesów gospodarczych, które można podeprzeć za pomocą właściwego oprogramowania. Systemy te mają za główny cel usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Gotowe oprogramowania od wielu lat są dostępne na rynku. Oferują one swoim użytkownikom określone funkcje i standardy oraz ułatwiają wymianę danych pomiędzy kontrahentami. Program ten niesie ze sobą… Czytaj dalej »

Co zrobic gdy przydaży Ci się awaria systemu??

Czy zdarzyła Ci się kiedyś awaria sprzętu komputerowego? Czy straciłeś ważne dane lub dokumenty? A może Twoje zdjęcia z wakacji zmieniły ikonki i nie da się ich włączyć? Wszystkie te przyczyny mogą być spowodowane przez wirusy komputerowe; usuwanie wirusów Wrocław lub w innych miastach jest znacznie ułatwione przez firmy, zajmujące się naprawą sprzętu oraz oprogramowania… Czytaj dalej »

Warto serwisować drukarki

W dzisiejszych czasach, gdy serwisów w Polsce jest dosłownie od groma, założenie i utrzymanie własnego serwisu komputerowego jest nie lada wyzwaniem. Nasza firma sprostała jednak zapotrzebowaniom użytkowników drukarek, nie tylko w naszym regionie, ale również innych, nawet bardziej nasyconych wszelkimi serwisami. Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym serwisem drukarek. Przyjmujemy zarówno drukarki laserowe, atramentowe oraz… Czytaj dalej »

Tani hosting

Wielu ludzi korzysta z hostingu. Niektórzy preferują darmowy inni za niewielką opłatą. Jednak to tani hosting jest najlepszy. Darmowy nie daje dużych możliwości, a dane umieszczane w Internecie za jego pośrednictwem zazwyczaj znikają lub zostają udostępnione innym. Drogi hosting, to wielki wydatek finansowy. Nie każdego na niego stać i nie każdemu się on opłaca. Tani… Czytaj dalej »

Darmowe gry komputerowe

Jeszcze wiele lat temu stwierdzenie – darmowa gra komputerowa – kojarzyło się z amatorskimi, czasem półprofesjonalnymi produkcjami, które mimo iż ciekawe – to szybko znikały w mrokach dziejów. Dziś jednak sytuacja się odwróciła. Wielcy producenci dostrzegli szybko potencjalne zyski z udostępnianych przez nich za darmo programów komputerowych. Na rynku zaczęły pojawiać się darmowe Gry online… Czytaj dalej »

Urządzenia mobilne – Smartphone

Urządzenia mobilne (przenośne) to urządzenia elektroniczne pozwalające na przetwarzanie, odbieranie oraz wysyłanie danych bez konieczności utrzymywania przewodowego połączenia z siecią. Urządzenia mobilne mogą być przenoszone przez użytkownika bez konieczności angażowania dodatkowych środków. Typowym zastosowaniem może być odbieranie i wysyłanie poczty elektronicznej oraz przeglądanie stron sieci WWW. Do urządzeń mobilnych należy m.in. smartphone. Smartphone to przenośne… Czytaj dalej »

MiP Data Recovery – odzyskiwanie danych

Firma nasza istnieje po to, aby pomagać osobom, które znalazły się w sytuacji bez wyjścia. Odzyskiwanie danych z nośników informacji to proces niekiedy bardzo trudny, ale my świetnie sobie z tym radzimy i lubimy wyzwania. Zadania jakie są nam powierzane wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie, kompleksowo i profesjonalnie. Choć posiadamy spore doświadczenie w branży i… Czytaj dalej »

Platforma SMS

Istnieją różnego rodzaju platformy. Wyróżniamy platformy wiertnicze, parkingowe, wydobywcze, geologiczne. Ale tak naprawdę najbardziej interesuje nas ta wirtualna, platforma SMS. Mimo tego, że nie istnieje fizycznie, tak jak te wymienione wcześniej jest równie przydatna i funkcjonalna. Taka platforma to przede wszystkim podstawa do przeprowadzenia jakiejkolwiek kampanii z dziedziny mobilnego marketingu.