Archiwum kategorii: Humor i Rozrywka

Od kiedy gry dla dzieci?

Z grami bywa różnie. Czasem jest tak, że chcesz po prostu sobie odpocząć, zrelaksować. Czasem też gry mają za zadanie rozładowanie złych emocji. Pozostaje nadal pytanie czy dzieci powinny grać w gry komputerowe. A tak dokładniej to od jakiego wieku mogą i w jakie gry. Wielu z nas twierdzi że im później dziecko zetknie się… Czytaj dalej »

Własna gra w internecie – Atak klonów

Któż z nas nie grał nigdy w grę po sieci ? Ogame, Travian i inne internetowe umilacze czasu. I nie chodzi tutaj o gry multiplayer, w które możemy pograć sobie z kolegami poprzez np. sieć LAN. Ludzie coraz częściej grają w gry via www, znane także jako gry przeglądarkowe. Coraz częściej także, można spotkać się… Czytaj dalej »

Malowanki a malowanki online

Coraz więcej czasu Nasze dzieci spędzają czas surfując po sieci. Czy zdawali sobie państwo sprawę, iż wiąże się to z natrafieniem na niedozwolone treści. Dlatego też jeżeli pozwalacie rodzice korzystać z sieci to warto ją zabezpieczyć przed niepowołanymi stronami. Związku z coraz większym uznaniem malowanek online ,,goszczą’’ one często n portalach dla dzieci. Co to… Czytaj dalej »

Kobiety na Twoim pulpicie

W polskim internecie zaczyna być głośno o dopiero co powstałym serwisie ze zdjęciami ładnych kobiet. Strona liczy sobie już rok istnienia w sieci. Przez ten rok dokonywano starań zaspokajać gusta użytkowników dodajemy coraz to nowe i lepsze tapety z kobietami. Do tego czasu zamieszczono już kilkaset tapet. Wszystkie tapety na stronie są posegregowane abyś mógł… Czytaj dalej »

Nurkowanie i baseny ogrodowe

Są osoby, które dosyć w niezwykły sposób pragną spędzać wolny czas – na nurkowaniu. Może to być na przykład nurkowanie, coś, na co pisze się coraz więcej ludzi. Nie wolno jednak wskoczyć w kombinezon i założyć butlę z tlenem, aby móc wbić się pod wodę. Na nurkowanie musimy mieć ukończony kurs. Kurs, który pozwoli nam… Czytaj dalej »

Erotyczne motywy na telefon

Pasjonatów erotyki wśród nas jest naprawdę wielu, dlatego też uważam, że bez problemów powinniśmy się wszyscy w nią angażować z racji takiej, że jest ona naprawdę ciekawym zagadnieniem w które warto się co jakiś czas zagłębiać. Jeśli traktujecie Państwo jednak erotykę hobbystycznie to erotyczne motywy na telefon dla każdego z Was byłyby jak najbardziej wskazane.

Sposób na wygraną

Wielu graczy, którzy grają w zakłady bukmacherskie próbuje przewidzieć jaki będzie wynik meczu, obmyślić system gry zapewniający wygraną. Jednak wbrew pozorom jest taki sposób pozwalający na wygranie bez ryzyka, ale gdzie jest haczyk? Jest tylko jeden. Takie przedsięwzięcie będzie od nas wymagało dość sporych nakładów finansowych. Na czym polega taki system gry w zakłady bukmacherskie?… Czytaj dalej »

Miłosne wiersze

Życzenia internetowe co raz częsciej zastępują tradycyjne świąteczne bądz okazjonalne kartki z życzeniami. Powszechnym stało się w społeczeństwie wysyłanie życzeń za pomocą telefonów komórkowych, emaili bądz innych form komunikacji nternetowej danych nam wraz z postępem technologicznym. Oprócz zanikania w społeczeństwie tradycji wysyłania życzeń tradycyjną pocztą bardzo popularnym stało się korzystanie z serwisów i portali internetowych… Czytaj dalej »

Organizacja imprez firmowych

Bardzo ważną rzeczą w każdej nowoczesnej firmie jest organizacja imprez firmowych. Imprezy firmowe pozwalają na bliższe zapoznawanie się pracowników danej firmy, a także na luźniejsze rozmowy z pracowników szefami. Jednakże nieodzowną częścią tak ciężkiego zadania jak imprezy firmowe jest dobrany catering. Catering bowiem to nie tylko jedzenie, jednak także i dobrze dobrana muzyka czy też… Czytaj dalej »