Sklep komputerowy

przez | 12/04/2009

W standardzie Notebook posiada (mikrofon dzięki któremu nie ma potrzeby zakupu dodatkowych akcesoriów, co jest szczególnie przydatne dla wielbicieli videochatów oraz mobilnych pracowników komunikujących się z centralą, czy klientami poprzez telekonferencje.

Laptop Toshiba Satellite A300-20C jest przeznaczony dla osób poszukujących wyższych niż przeciętne rozwiązań multimedialnych połączonych z technologią mobilną. Sklep komputerowy – MBPARTNER jako jeden z nielicznych oferuje wyrób w bardzo atrakcyjnej cenie.

Komputer Toshiba Satellite A300-20C oferuje pierwszorzędną grafikę, wysokiej jakości dzięki zastosowaniu karty graficznej Intel GMA, technologii wyświetlacza TruBrite i błyszczącej matrycy, dzięki którym zapewnia najwyższą jakość prezentowanego obrazu. Kamera internetowa o rozdzielczości 1,3 megapiksela z oprogramowaniem Toshiba Face Recognition zapewnia, że dostęp do komputera uzyskają tylko upoważnieni użytkownicy.

Notebook jest wyposażony w system operacyjny Windows Vista, dzięki któremu jest gotowy do użycia od pierwszego uruchomienia. Posiada także inne aplikacje zwiększające jego funkcjonalność.