rejsy Pogoria

przez | 03/05/2009

Rejsy Pogoria ukierunkowane są w rejony Sycylii której dawnymipierwszymi znanymi mieszkańcami byli Sykanowie, Sykulowie i Elymowie. Od dawnawyspa była kolonizowana przez Fenicjan, którzy zbudowali Palermo(Panormus).

Natomiast styczniowy rejs Karaiby jako finalne miejsce obrał Karaiby rejon pomiędzy kontynentami Ameryk. Opis pochodzi od tubylców nazywanych Karaibami, którzy niegdyś mieszkali w Karaibów nazywana teraz jako mniejsze Antyle.

Oferujemy niesamowity rejs seszele . jest to średnio znane państwo wyspiarskie na Oceanie Indyjskim, oddalone od odległości 1600 km od wybrzeży Afryki, oraz na północny wschód od Madagaskaru.

Lipcowe rejsy w Chorwacji pokażą Państwu bardzo urozmaicone, wyjątkowe w skali świata wybrzeże. Właśnie taki typ wybrzeża z wieloma podłużnymi cyplami ustawionymi równolegle do linii brzegowej, został nazwany dalmatyńskim.

Grudniowe prawie świąteczne rejsy Karaiby umożliwią poznanie wiedzy o zwyczajach Karaibów, kultury i historii, dawniej spopularyzowały w starej Ameryce opisy po drugiej wyprawie Kolumba.

Nasze rejsy seszele
to nie tylko wyjazd na kultowe miejsca i terytoria zamorskie takie jak słynny Mauritius i Reunion czy lazurowe Malediwy na północny wschód.

Rejs Pogoria umożliwi zwiedzić obszar Sycyli czyli największej wyspy na Morzu Śródziemnym, leżąca na południowy zachód od obszaru Apenińskiego, od którego oddziela ją wąska Cieśnina Mesyńska. Rejon zamieszkuje około 5 milionów tubylców.