Psy rasy

przez | 09/03/2024

Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, producenci proponują znacznie więcej niż tylko karmy dla odpowiedniego wieku czy rasy. Interzoo 2008 pokazało, że technologia żywienia psów bardzo się rozwinęła. Dziś, żeby być innowacyjnym, trzeba zaproponować specjalne karmy przygotowane z surowców wolnych od modyfikacji genetycznych lub zawierające dobre suplementy diety oraz inne nowości takie jak ubranka dla psów .

pies ma w nich więcej miejsca i może przyjąć wygodną pozycję. Niektóre modele posiadają wewnętrzny stelaż gwarantujący większe bezpieczeństwo psu w razie wypadku. Dostępne są również torby na kółkach, a nawet całe zestawy podróżne, do których możemy zapakować zwierzaka, jego akcesoria i rzeczy osobiste psa.

Interzoo nieustannie|ciągle| ustanawia nowe standardy zarówno w przeszłości, jak i podczas tej jubileuszowej edycji powiedział w trakcie trwania targów Klaus Oechsner, przewodniczący niemieckiego Pet Trade & Industry Association, honorowego sponsora Interzoo.

Rynek zoologiczny oferuje różnorodne rozwiązania w szerokim przedziale cenowym. Jeżeli podróże są częste, warto sprzedawać produkty z wyższej półki, wykonane z solidnych materiałów. Transporter powinien być funkcjonalny, łatwy do otwarcia przez opiekuna, ale nie przez psa.

Coraz mniej miejsca jest już na nieekologiczne pudełka, których po wyrzuceniu nie można wykorzystać jako surowca wtórnego. York powinno być transportowane w warunkach zapewniających bezpieczeństwo jemu i innym osobom podróży. W tym celu pan psa musi zakupić odpowiedni transporter, klatkę, torbę itp.

Jest to dobre rozwiązanie dla małych zwierząt i na krótsze trasy. zdecydowanie lepsze, jeżeli podróż ma być długa, są torby przypominające z wyglądu te podróżne. maja one dobry system wentylacyjny w postaci wstawek z siatki.