Program partnerski – masz ciekawąstronę? Zarobisz!

przez | 18/04/2009

GoD nie jest tylko programem do pobierania plików, ale również Program Partnerski do nawiązywania spolecznoscii. Aplikacja posiada rozbudowany czat, dzięki któremu można dowiedzieć się o interesujących nas plikach. Ciekawą funkcją jest możliwość przeglądania zasobów każdego użytkownika, który jest aktualnie połączony z siecią P2P. Czat ma wiele ciekawych funkcji takich jak tworzenie nowych pokoi, bycie administratorem pokoju w celu utrzymywania porządku, kolorowanie swojej nazwy użytkownika oraz możliwość pokazywania innym muzyki oraz zdjęć zaczerpniętych z internetu. Program posiada także własną przęglądarkę stron www, którą można używać do oglądania swoich ulubionych witryn.

GoD jest aplikacją w całości wolną od programów szpiegowskich,oraz często teraz spotykanych wyskakujących reklam, które utrudniają korzystanie z komputera. Program jest wyposażony w automatyczną aktualizację, która ma na celu zapewnienie użytkownikom sieci P2P posiadania najnowszej wersji aplikacji . zarabianie w internecie jest łatwe.

GoD jest programem przeznaczonym do bezplatnej wymiany plików między użytkownikami sieci P2P. Pobieranie pliku jest poprzedzone jego szukaniem przez zaawansowaną wyszukiwarkę, która wyświetla najważniejsze informacje dotyczące danego pliku. Program Partnerski to zarabianie w internecie: Aplikacja ściąga plik z kilku źródeł jednoczesnie znakomicie radząc sobie z bardzo popularnymi teraz sieciami wewnętrznymi. Program podczas pobierania sprawdza poprawność każdej przychodzącej części ściąganego pliku. Zaletą aplikacji jest możliwość podejrzenia zawartości pliku podczas ściągania piosenki,. Ta opcja zapobiega pobraniu złego pliku, co jest bardzo przydatne w przypadku pobierania pliku o dużym rozmiarze. Program posiada również własne odnośniki do zasobów i serwerów, które można umieszczać na swoich stronach internetowych.

Program Partnerski ma na celu zarabianie w internecie i promowanie programu GoD, który obecnie jest jedynym polskim programem do wymiany plików przez internet

Strona domowa Program Partnerski programu GoD: http://tinyurl.com/zarabiajpieniadze
Partner zarabia 1,50 PLN za każdą sprzedaż programu GoD.
Po zgromadzeniu co najmniej 100 PLN możliwa jest wypłata środków przelewem.
DO tegoPartner zarabia 0,50 PLN za każdą sprzedaż programu GoD przez poleconego Partnera.

Zapraszamy do przyłączania się do Programu Partnerskiego i zarabianie w internecie tysiące zł..