Portal Motorowodny

przez | 23/04/2009

Nie jesteśmy sklepem, ani przedstawicielstwem żadnej firmy. Nie zależy nam na promowaniu jakiegoś konkretnego sprzętu czy też marki. Chcielibyśmy pomóc w doborze sprzętu odpowiadającego Waszym potrzebom, wymaganiom, a jednocześnie możliwościom finansowym. Służy temu rozbudowana baza danych i unikatowa porównywarka sprzętu, które są podzielone na trzy kategorie: Riby,Pontony,Silniki Zaburtowe

Z nami łatwo znajdziesz odpowiedni Rib. W wyborze pomogą Ci porównania i opinie naszych użytkowników oraz nasze Forum, Katalog Firm i Ogłoszenia.

Przy pomocy zakładki Gdzie pływać oraz za pomocą informacji o aktualnych wydarzeniach i nowościach będziemy propagować sporty motorowodne, w czym pomocne będą, szczególnie początkującym, wskazówki o sposobie zdobycia uprawnień oraz zarejestrowaniu i ubezpieczeniu sprzętu. Masz swój Ponton? W zakładce Serwis chcemy dodatkowo służyć radą i pomocą w przypadku usterek sprzętu.

Na atrakcyjność serwisu wpływa ponadto zakładka Galerie, w której zamieszczamy zdjęcia z wydarzeń, w których brał udział nasz zespół. Zachęcamy wszystkich użytkowników do przesyłania nam zdjęć swoich łodzi oraz z imprez, zawodów i innych wydarzeń, w których uczestniczyliście. W galeriach umieszczamy Pontony i nie tylko.

Chcemy nieustannie ulepszać nasz i Wasz Portal Motorowodny. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie z Waszej strony. Zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i korzystania z zakładki Kontakt

Witamy w portalu ribypontony.pl Jest to pierwszy tego typu Portal Motorowodny w Polsce. Został on stworzony przez pasjonatów sportów wodnych i motorowodnych. W ten sposób chcemy propagować tę formę wypoczynku i pomagać wszystkim, zarówno początkującym, jak i profesjonalistom w realizacji swoich planów i marzeń.

Oprócz przedstawienia suchych danych technicznych prezentujemy także oceny wystawione poszczególnym łódkom, pontonom i silnikom zaburtowym przez ich użytkowników. Zachęcamy również do dodawania swoich opini.

Jesteśmy pasjonatami i znawcami tematyki, ale nikt nie jest w stanie wiedzieć wszystkiego. Dlatego oferujemy także Forum, które oddajemy do Waszej dyspozycji. Możecie informować o imprezach i wydarzeniach. Forum jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą się wypowiedzieć na jakikolwiek temat związany z tematyką motorowodną.