obozy młodzieżowe i kolonie

przez | 27/04/2009

Letnie obozy młodzieżowe! To hit sezonu w naszej ofercie!
Nie trać czasu, zgłoś się już dziś, bo jutro może zabraknąć miejsc…Atrakcyjne letnie obozy i kolonie w stylu rycerskim! Jeśli fascynuje Cię kultura renesansu i chcesz przekonać się jak to jest być rycerzem,giermkiem nie zwlekaj i zadzwoń do nas!

Kolonie i obozy dla młodzieży nad wodą, w Alpach, na Mazurach w Polsce i za granicą… Każdy znajdzie coś dla siebie wspaniałaego!Oferujemy kolonie i obozy młodzieżowe w kraju i nie tylko. O ich atrakcyjnościnajlepiej świadczy rosnąca co roku liczba klientów.

Kolonie w górach są wakacyjnym hitem! Zapewniamy cudowny relaks połączony z przyjemną nauką języka angielskiego. Nie zwlekaj! Zgłoś się już teraz!Fascynujące kolonie w górach – świeże powietrze, niezapomniane wrażenia…Zakwaterowanie: rodzinny pensjonat góralski; w budynku stołówka, świetlica z kominkiem, sprzęt nagłaśniający; teren ogrodzony,
boisko sportowe do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, plac zabaw oraz miejsce na ognisko.
Zobacz program kolonii i wycieczki fakultatywne Jak widać gwarantujemy wspaniałe kolonie i obozy.

Biuro Turystyczne ALBION proponuje HIT!!! – cudowny ośrodek nad naszymmorzem proponujacy wiele atrakcyjnych rzeczy dla dzieci i młodzieży.Kolonie letnie i obozy młodzieżowe nad morzem to od lat najaatrakcyjniejsza forma wypoczynku.Dąbki to piękna nadmorska miejscowość położona na mierzei nad Bałtykiem, która co roku przyciąga wielu turystów. Dąbki uzyskały status lecznicy dzięki specyficznemu mikroklimatowi, ciszy, spokojowi, bogatemu w jod morskiemu powietrzu oraz szerokiej piaszczystej plaży.