O czym powinni pamiętać rodzice?

przez | 10/05/2009

Keylogger to aplikacja mająca za zadanie monitorowanie klawiatury, ale także ogólnie wszelkich działań wykonywanych na komputerze. Keylogger świetnie nadaje się do ochrony dzieci przed niechcianymi treściami. Rodzice nie mogą cały kontrolować tego co robią dzieci. Dlatego wystarczy, że co jakiś czas obejrzą dane zapisane przez program keylogger i już będą wiedzieli jakie strony maluchy oglądały.

Oprócz kontrolowania działań dzieci, rodzice powinni także zadbać o rozwiązanie ich problemów. Jedną z najczęściej spotykanych bolączek dorastających latorośli jest trądzik. Skuteczne na trądzik bywają czasem naturalne metody, ale lepiej wybrać do tego krem przeciwtrądzikowy. Krem przeciwtrądzikowy pielęgnuje skórę oraz likwiduje podrażnienia.

Nasze pociechy uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Jednak nie zawsze warunki pogodowe sprzyjają temu. Warto stworzyć maluchom małą altankę, w której zadaszenie będzie ich chroniło nawet w czasie deszczu. Zadaszenie może być wykonane z drewna, ale także w postaci daszków szklanych.