Nowości w serwisie wzoryprawne.pl

przez | 17/02/2009

Od czasu opublikowania pierwszego artykułu na temat naszego serwisu ze wzorami umów i pism procesowych serwis przeszedł prawdziwą rewolucję. Obecnie w archiwum serwisu znajduje się ponad 80 różnego rodzaju wzorów umów, pism i pism procesowych. Chwilowo wstrzymaliśmy dodawanie nowych, bowiem pracujemy nad zupełnie nową twarzą serwisu, dzięki której wynajdywanie przydatnych wzorów będzie jeszcze łatwiejsze, a serwis bardziej dla Państwa przyjazny. Wzory zostaną podzielone na kategorie i podkategorię, dzięki czemu np. wzór umowy o pracę znajdować się będzie zarówno w kategorii „wzory umów” jak i w kategorii „praca”.

Ponadto rozbudowujemy dział pism procesowych, w których oprócz już dostępnych wzorów znajdzie się wiele wzorów pozwów, odpowiedzi na pozew oraz wszelkiego rodzaju pism procesowych niezbędnych w toku procesu.
Osobnym tematem są wzory korporacyjne, których obecnie mamy w serwisie już bardzo dużo i niezbędne jest stworzenie dla nich osobnej klasyfikacji. Dzięki temu takie wzory korporacyjne jak np. wzór protokołu ze zgromadzenia wspólników czy wzór powołania prokurenta, dostępne będą bez konieczności przemieszczania się po nieskończenie wielu stronach. Dział wzorów korporacyjnych oczywiście w dalszym ciągu będzie sukcesywnie rozbudowywany, zaproponujemy Państwu nie tylko pojedyńcze wzory, ale także całe zestawy wzorów, dzięki którym prowadzenie spółki z o.o. będzie łatwiejsze niż do tej pory. Obecnie wszystkie wzory korporacyjne dostępne są tutaj.
Poza powyższymi zmianami otrzymacie Państwo również możliwość łatwiejszego kontaktu z prawnikami współpracującymi z serwisem, dzięki czemu sprawnie będziecie Państwo mogli otrzymać dostosowane do Państwa potrzeb pismo bądź umowę. Dla Klientów stale korzystających z serwisu, dostępne będą atrakcyjne zniżki.
Zapraszamy serdecznie do korzystania z Serwisu!