Miłosne wiersze

przez | 05/05/2009

Życzenia internetowe co raz częsciej zastępują tradycyjne świąteczne bądz okazjonalne kartki z życzeniami. Powszechnym stało się w społeczeństwie wysyłanie życzeń za pomocą telefonów komórkowych, emaili bądz innych form komunikacji nternetowej danych nam wraz z postępem technologicznym. Oprócz zanikania w społeczeństwie tradycji wysyłania życzeń tradycyjną pocztą bardzo popularnym stało się korzystanie z serwisów i portali internetowych zawierających gotowe życzenia, teksty. Są to zbiory życzeń oraz gotowych smsów na wszelkie okazje.

Miłosne wiersze

Serwisy z gotowymi smsami zawierają setki miłosnych wierszy, za pomocą których można wyrazić najskrytsze marzenia swoim ukochanym jak i również robić podchody jako cichy wielbiciel do ślicznej sąsiadki bądź nieznajomej z innej równorzędnej klasy. Różnorodność gotowych miłosnych smsów jest niesamowita. Od najprostszych rymowanek, śmiesznych przenośni aż do głębokich wierszy przekazujących najgłębiej skrywane uczucia. Dlatego zanim zaczniesz bawić się w poetę zajrzyj najpierw na stronę która dostarcza gotowe miłosne smsy.

  • miłosne wiersze
  • smsy gdy się tęskni
  • walentynkowe smsy
  • smsy na rozstanie

Nie brakuje również smsów wulgarnych jak i złośliwych. Możemy za pomocą nich dokuczyć kolegom, którzy zaczepiają nas w szkole bądź dogryźć znajomemu, który się z tego będzie śmiał cały tydzień. Wachlarz śmiesznych smsów oraz zgadywanek jest niesamowity. Czasami możemy poprawić humor naszej koleżance jednym śmiesznym smsem i sprawić by jej dzień stał się piękniejszy.

Twórczość internautów czasami nie rózni się zbyt wiele od najwybitniejszych poetów. W necie znajdziemy zarówno śmieszne wierszyki jak i poważne miłosne smsy. Gotowe smsy pozwolą złożyć życzenia w każdej sytuacji i nie umniejsza to temu, że sami nie wymyśliliśmy tej śmiesznej rymowanki bądź romantycznego wierszyku.  Wszak nie każdy z nas musi być poetą, a możliwości i korzyści jakie niesie ze sobą internet są ogromne. Tak więc bardzo polecam korzystanie z tego typu serwisów, gdyż każdy sms może przyczynić się do uśmiechu na twarzy odbierającego.