Linki na stałe

przez | 17/03/2009

Taki katalog stron internetowych to bardzo pomocne i praktyczne narzędzie, które uefektywnia przeszukiwanie magazynu Internetu i w potwornie wartki sposób pozwala znaleźć się na wyszukiwanej przez internautę stronie. Katalog stron internetowych to oznaczenie szeroko rozumianego indeksu stron internetowych, który budują sami użytkownicy poprzez dorzucanie osobistych stron.

Najwartościowszym i najpopularniejszym katalogiem stron internetowych na Ziemi jest DMOZ, to jest katalog SEO, który posiada w sobie linki do stron z całego wszechświata, jego właścicielem jest baron na rynku wyszukiwarek internetowych korporacja Google. W chwili dzisiejszej nie tak prosto dołączyć swój wpis do niego, ponieważ jego administratorzy przeraźliwie starannie wykonują selekcję, aby katalog stron internetowych DMOZ był bogatym spisem.

Istnieją różnego rodzaju katalogi witryn internetowych, stoją one na mnóstwu samodzielnych rozwiązaniach, które nie zawsze jednak są optymalne. Wartościowy katalog stron winien zapewniać możliwość userowi przeszukiwania zmagazynowanego w nim zestawienia bardzo swobodnie i w błyskawicznym tempie tak, żeby możliwie prędko i trafnie otrzymać indeks pożytecznych i dobrych stron do wyboru.

Internet to prawie nieskończona skarbnica wiedzy, która w swoich rezerwach ma setki milionów różnego typu witryn. Każdziuteńki kraj ma swój nie jeden katalog stron internetowych, który ułatwia wynajdowanie informacji, ponieważ zawiera w sobie linki prowadzące do zatwierdzonych w nim witryn.