Klapki – bądź stylowa

przez | 01/02/2009

Buty typu klapki są imponującym wariantem obuwia, są niezrównanym podczas letnich gorących dni jak też trochę chłodniejszych wieczorów. Klapki są tak różnorodnym rodzajem obuwie, iż każda niewiasta jest w stanie wyszukać swój imponujący model.

Klapki możemy zastosować na basenie również na plaży są to wtedy klapki zwykle sportowe sporządzone najnagminniej z delikatnej gumy albo pianki, na co dzień, czyli tzw. szykowny miejski look : do budy, roboty czy na popołudniowe zakupy. Klapki dogodne do określenia współczesny miejski look są przeważnie lekkie, w stonowanych kolorach (lecz zdarzają się również kolorowe wzory z tego wariantu butów) zdołają posiadać wątły obcasik bądź całkowicie płaską podeszwę, dobór zawsze przystaje do niewiasty i okoliczności w jakich korzysta z klapek.

Warto również wtrącić o klapkach typowo wieczorowych, wykorzystywanych na galach, urzędowych zebraniach. Klapki takie posiadają wówczas obcas oraz rozlicznego wariantu ozdoby, takie jak cyrkonie, cekiny , korale.Buty wieczorowe klapki przeważnie są czarne, można też spotkać je w takich kolorach jak łagodnie stare złoto, kolor platyny lub tony szarości.

Na pewno wszelaka kobieta nie może obejść się bez klapek siedząc w robocie za biurkiem jak za oknem temperatura osiąga 30 stopni C.