ICG Dream House – Nieruchomości na Florydzie w USA

przez | 23/04/2009

Oferujemy luksusowe nieruchomości w USA. Przedmiotem oferty są niezwykle atrakcyjne domy w Miami, Palm Beach lub w centrum rozrywki jakim jest Orlando. Floryda to idealne miejsce do wypoczynku i inwestycji. Piękne plaże, ocean, prestiżowe pola golfowe, niepowtarzalna przyroda – Tylko Domy USA mogą dostarczyć Ci takich luksusów.

Nieruchomości Floryda to nasza specjalność. Naszym celem jest, aby zakup nieruchomości wiązał się dla Państwa wyłącznie z przyjemnością. W sposób profesjonalny przeprowadzimy całą transakcję związaną z zakupem wybranego przez Państwa domu / willi / posiadłości.

Znaczny spadek cen amerykańskich nieruchomości, niski kurs dolara , bardzo korzystne oprocentowanie kredytów hipotecznych w USA oraz wysokie ceny nieruchomości w Polsce kreują doskonałą okazję na nabycie Nieruchomości USA

ICG Dream House – Sprzedaż i wynajem nieruchomości w USA. Doskonała okazja do inwestycji &

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oraz wynajmem domów w Stanach Zjednoczonych. Nieruchomości USA to świetna inwestycja więc jeśli zależy Państwu na przyjemnym spędzeniu wakacji na pięknej Florydzie zapraszamy do wynajęcia apartamentu lub całego domu niedaleko plaży. Luksusowy apartament w cenie pokoju hotelowego.

ICG Dream House – Sprzedaż i wynajem nieruchomości na Florydzie. Zajmujemy się kompleksowo wynajmem oraz sprzedażą domów w USA. DO PAŃSTWA NALEŻY JEDYNIE PODJĘCIE DECYZJI – resztą zajmie się nasza firma. Domy Floryda to dobra inwestycja.

Inwestycja w nieruchomości w USA będzie opłacalna zarówno dla tych, którzy chcą posiadać na własność atrakcyjne miejsce do wypoczynku jak i dla tych, którzy chcą zainwestować w domy korzystając z preferencyjnej sytuacji rynkowej USA(ceny nieruchomości spadły o ok. 30% w porównaniu do rekordowego roku 2005).