Archiwa tagu: wyposazenie

taśmociągi

Drut produkcyjna to  wszelkiego  typu taśmociągi. Każda porządna , duża firma produkująca   produkty na szeroką  skalę musi  być   zaopatrzona  we wszelkiego rodzaju  taśmy przenośnikowe które  pomogą transportować  wiele elementów jedyny  za drugim co przyśpiesza  biegłość pracy oraz produktywność   przedsiębiorstwa. Wiele osób  nie chyba sobie sprawy z tego jak ważną  rolę pełnią  taśmociągi w fabrykach. jeśli… Czytaj dalej »

Wózki widłowe i magazynowanie

Magazynowanie stało się bardzo intratnym interesem. Tłumaczyłem to żonie chyba z dwa tygodnie, żeby pozwoliła mi wziąć kredyt na nowe wózki paletowe i zająć się tym na stałe, wciąż jednak była bardzo sceptycznie nastawiona. Narzekała zupełnie bez sensu, że dla mnie magazynowanie to tylko kolejna zabawa, że znowu przepuszczę całe pieniądze i zostanie nam tylko… Czytaj dalej »

Domofony

Systemy alarmowe są współcześnie instalowane niemal we wszystkich obiektach, ponieważ większość właścicieli nieruchomości zdaje sobie sprawę, że wpływają na bezpieczeństwo i tym samym ich spokój. Jeżeli chodzi o budownictwo mieszkaniowe od kilkunastu już lat powszechne stosowane są domofony, które umożliwiają identyfikację osób, wchodzących do budynku. Tradycyjne domofony, jak wskazuje sama nazwa, pozwalają zidentyfikować określoną osobę… Czytaj dalej »

Akcesoria do solarium

Firma działa od 1994 roku jako dystrybutor sprzętu do opalania i akcesoriów do solarium. Firma zdobyła doświadczenie w tej branży i aktualnie oferuje takie produkty jak aparaty kosmetyczne, baseny z hydromasażem, sprzęt wellness, wanny z hydromasażem, wyposażenie salonów spa i inne produkty. Pracownicy firmy zawsze chętnie pomagają wszystkim zainteresowanym klientom. Firma zapewnia poza profesjonalną obsługą… Czytaj dalej »

Mydła w płynie

Zdarza się, że pewne rzeczy, nawet takie, za które daliśmy sporo pieniędzy, nie spełniają naszych oczekiwań. Oczywiście im większa kasa, tym większa gorycz. Każdy z nas może sobie tylko wyobrazić, co by zrobił, gdyby okazało się, że wycieczka, za którą dał 10000 zł. nie tylko nie spełnia oczekiwań i nie przystaje do tego, co napisano… Czytaj dalej »

Lider w zakresie produkcji i sprzedaży wózków widłowych.

Przeprowadzony w ubiegłym roku plebiscyt, wyłonił liderów w zakresie produkcji i sprzedaży wózków widłowych. Według podsumowań zamieszczonych na łamach branżowych gazet, daleko w tyle zostawiły konkurencje dwie firmy: Jungheinrich i Linde. Na najlepsze wózki widłowe mogli głosować zarówno hurtownicy, właściciele sklepów, jak i osoby na nich pracujące (ci ostatni wypełniali bardzo szczegółową ankietę dotyczącą użytkowania… Czytaj dalej »

Wyposażenie magazynów

Po raz pierwszy w Poznaniu zorganizowano targi, na których prezentowane jest wyposażenie magazynowe.Wielkopolska impreza przyciągnęła tłumy ludzi. Obecni byli zarówno przedstawiciele firm, które na co dzień produkują wyposażenie magazynów, ale i tych, którzy przymierzają się do budowy wielkich hal. Ci na pewno w przyszłości potrzebować będą kontrahenta, który dostarczy im wyposażenie magazynów.Wielkopolska jest także terenem,… Czytaj dalej »

Karnisze, zaśłony, obrusy

Chcesz uciec do swojego świata, w którym masz miejsce na swoją prywatność, intymność – słowem: przestrzeń pełną przyjemnych doznań tylko dla siebie? Zaslony mogą dać ci poczucie wspaniałej izolacji, odejścia od przyziemnych spraw życia codziennego i dać ci przestrzeń, w której bez ograniczeń możesz żyć ze swoją własną, odrębną osobowością. Zaslony zostały nieco zapomniane w… Czytaj dalej »

Doskonałe meble laboratoryjne

Ostatnio przytrafiła nam się mała przygoda. Kilka tygodni temu tata i mama wybrali do naszego domu nowe meble. Byli bardzo zadowoleni, że udało im się znaleźć w salonie meblowym meble, na których im zależało. Sprzedawca powiedział im, że meble dowiezie do naszego domu dostawca w ciągu dwóch dni,jak tylko odbierze nowe meble z fabryki. Na… Czytaj dalej »