Archiwa tagu: uroda

Drenaż limfatyczny i sprzęt kosmetyczny

Sprzęt kosmetyczny – to właśnie ostatnio chodziło mi po głowie… bowiem planuję otworzyć salon kosmetyczny, a do tego właśnie niezbędny będzie mi sprzęt kosmetyczny. To jest chyba po prostu najważniejsza sprawa! Tak mi się naprawdę wydaje! Więc czy oby na pewno jesteśmy w stanie przewidzieć, że taki sprzęt kosmetyczny, a dokładniej jego koszty zwrócą się… Czytaj dalej »

Spa nad morzem

Wakacje to czas urlopów i wyjazdów do miejsc, gdzie możemy odpocząć i zebrać siły na kolejny rok pracy. Niektórzy wybierają wycieczki zagraniczne, inni zostają w kraju. Ja w tym roku postanowiłam zostać w Polsce i spędzić troszkę czasu nad naszym morzem. Nie chcę jednak by były to tradycyjne wakacje, dlatego zdecydowałam się na spa. Kołobrzeg… Czytaj dalej »

Specjalnie stworzonne kosmetyki

Aloe vera to podgrupa specjalnie stworzonych kosmetyków przez firmę , jaka produkuje kosmetyki naturalne. Aloe vera ex definitione to produkty stworzone z aloesu; aloes – jest już od starożytności znanym skutecznym środkiem na między innymi szybsze gojenie się ran, regeneracje i nawilżanie skóry, czy chronienie przed oparzeniami. Aloes obecnie zwłaszcza zyskuje na znaczeniu wtedy, kiedy… Czytaj dalej »

Cellulit

Rozpoczynam właśnie swoją przedwakacyjną walkę z cellulitem, który rozgościł się w najlepsze na moich udach. Po tym co dziś zobaczyłam, jestem bardzo mocno zdeterminowana i już zapowiadam, że będę z nim walczyć od dziś i oczywiście wygram. Wiem, że niby ma go każda kobieta, że nawet uprawianie sportu nie zawsze uchroni przed nim i że… Czytaj dalej »

Algi morskie są czystymi, naturalnymi glonami

Salony kosmetyczne przeżywają swoje pięć minut. Żeby dostać się na popularny zabieg agyptos trzeba umówić się miesiąc a nawet dwa wcześniej. Prawdziwe oblężenie przeżywają salony odnowy znajdujące się w centrum Warszawy, uchodzące za najbardziej renomowane w kraju. Profesjonalny zabieg redukujący tkankę tłuszczową, zwany agyptos, kosztuje tutaj od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Należy jednak dodać,… Czytaj dalej »

Depilacja laserowa w Warszawie

Centrum Laseroterapii cieszy się popularnością między innymi jako ośrodek, w którym na kolejne pacjentki czeka wyjątkowo skuteczna epilacja laserowa Warszawa ceniąc starania jakie podejmują pracownicy wspomnianego podmiotu nieustannie pracujący nad możliwie jak najwyższą skutecznością polecanych przez siebie zabiegów zwraca jednak uwagę na to, że istnieją i inne zalety omawianego punktu przemawiające za tym, aby zainteresować… Czytaj dalej »

Perfumy damskie

Wigilia bożego narodzenia, jest to czas, kiedy cała rodzina jest razem,kiedy wszyscy śpiewają kolędy, i Kiedy każdy każdemu daje jakiś prezent. Dla mnie jest to również czas szczęście,ale także i dużego problemu. Jak co roku mam ten problem, co kupić moim bliskim pod choinkę. W tym roku wpadłem na świetny pomysł, żeby obdarować wszystkich perfumami.… Czytaj dalej »

Odsysanie tłuszczu

Zastanawia mnie na co komu chirurgia plastyczna. Fajnie, można sobie zafundować niezwykle kosztowne odsysanie tłuszczu, wśród kobiet pewnie najpopularniejsze jest powiększanie piersi, redukcja zmarszczek, korekta warg sromowych i tych na twarzy, lifting kurzych łapek, obstrzykiwanie botoksem tak długo, aż twarz się wydaje nadęta jak balon i wiele, wiele innych. Nie ukrywam, że często kobiety lekko… Czytaj dalej »

Rośliny, które leczą

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak kosmetyki naturalne mogą cię chronić? Rośliny lecznicze, których właściwości wykorzystywane są w dzisiejszej medycynie i kosmetologii mają jeszcze szersze zastosowanie. Gronkowiec ani inna bakteria już nie będą ci straszne. Wystarczy przestrzegać zasad higieny i używać odpowiednich kosmetyków. Gronkowiec to bakteria, która często bytuje na skórze, pod paznokciami czy… Czytaj dalej »