Archiwa tagu: szkolenia

Kursy Oracle dla Twojej firmy.

Wykorzystujesz bazę danych Oracle, jednak nie zawsze wszystko ogarniasz oraz wiesz jak zarządzać spokojnie danymi? Wiedza to siła, bez której nie można dać sobie rady z niemałą ilością problemów, jakie rodzą się stale przy tego rodzaju pracach w Sieci. Bardzo często tworzą się komplikacje, którym nie sprosta się, gdy nie posiada się dogłębnie przyswojonej umiejętności… Czytaj dalej »

Szkolenia EFS

W XXI wieku jedną z najważniejszych cech dobrych pracowników będzie zdolność przekwalifikowania się i ustawicznego kształcenia. Pewne obszary działalności gospodarczej będą bowiem zanikać, a powstawać będą nowe. Stale zmniejsza się liczba pracowników produkcji przemysłowej, bo zastępowani są oni przez maszyny. Rośnie natomiast liczba pracowników w sferze usług. Te zjawiska dostrzega od wielu lat Unia Europejska,… Czytaj dalej »

Szkolenia biznesowe

Już od pewnego czasu można odnieść wrażenie, że metody rekrutacji ulegają istotnym zmianom. Inaczej wyglądają więc poszukiwania pracowników fizycznych inne metody stosuje się zaś w odniesieniu do osób zatrudnianych na najwyższych stanowiskach w konkretnych przedsiębiorstwach. O tym, że mamy do czynienia z nowymi, ale posiadającymi już solidne ugruntowanie, metodami może świadczyć to, że na polskim… Czytaj dalej »

Szkolenia handlowe

Szkolenia dla pracowników to świetna inwestycja w ich rozwój. A rozwój pracownika jest nieodłącznie związany z tym, że dzięki nie mu rozwija się także miejsce jego pracy. Dlatego szefowie wielkich firm nie liczą pieniędzy, gdy chodzi o szkolenia dla pracowników. Zadowolony pracownik to dobry i efektywny pracownik. Skończyły się czasy, kiedy to szef rządził swoimi… Czytaj dalej »

Macierze dyskowe RAID i technika ochrony

Technika ochrony danych za pomocą macierzy dyskowych RAID Redundant Array of lnexpensive Discs) jest znacznie szerszą, ujednoliconą formą tworzenia bezpiecznych kopii oraz podniesienia poziomu bezpieczeństwa i przechowywania danych na nośnikach dyskowych. Obejmuje wspomniane tradycyjne techniki bezpiecznej rejestracji mirroring i duplexing – stosowane samodzielnie we wczśniejszych rozwiązaniach ochrony, a także standaryzuje nowe formy w ulepszonej postaci… Czytaj dalej »

Raj dla barmanów

Chciałbym w tym artykule opisać znakomitą stronę internetową. Witryna ta to prawdziwy raj dla ludzi, którzy chcą zostać barmanami. Przede wszystkim są tam informacje związane z kursami takimi jak: kurs barmański czy kurs kelnerski. Owe kursy to dla nas doskonała szansa na szybkie zaznajomienie się z tym ciekawym bez wątpienia fachem. Każdy barman i kelner… Czytaj dalej »

Jak wybrać firmę cateringową na wesele?

Każda para przygotowująca wesele marzy, żeby przyjęcie było wspaniale. Przygotowania do ślubu wiążą się z dużą ilością rzeczy do zrobienia, ustaleń – bieganiną po całym mieście. Narzeczeni muszą załatwić długą "rozpiskę" spraw, jakie należy załatwić: od listy gości, muzyki, doboru strojów po całą oprawę wesela. Często po takich przygotowaniach para młoda oraz ich rodzicie w… Czytaj dalej »