Archiwa tagu: stomatologia

Warto odwiedzać dentystę.

Gdy można tego uniknąć nie wybieramy się do doktora. Unikamy odwiedzin u lekarza jak diabeł wody święconej i raczej nie ma znaczenia czy to wizyta lecznicza czy profilaktyczna. Tzw. syndrom białego fartucha znany jest tak naprawdę większości z nas. Pamiętać jednak trzeba iż to właśnie ta prewencja powoduje, iż spotkania u doktora nie muszą wcale… Czytaj dalej »

Strach -przed-dentystą

Stomatologia, dentysta,(wiercenie to frazy które mrożą krew w żyłach wielu z nas, technologie wykorzystywane dziś są nie mniej inwazyjne i średniowieczne niż w przeszłości, mity mówiące o bezbolesnym leczeniu możemy wsadzić między bajki, istnieją jednak techniki które są istotnie bgezbolesne ale niewiele mają wspólnego z leczeniem, mowa o zabiegach tj. wybielanie zębów, to w pełni… Czytaj dalej »

Najlepszy ortodonta Wrocław

– Dzień dobry, czy to klinika stomatologiczna Wrocław?- Dokładnie tak. Klinika stomatologiczna. Wrocław to miasto w którym mamy swój gabinet, w czym mogę pomóc?- Wreszcie się do was dodzwoniłem. Ostatnio wpisałem w google hasło „klinika stomatologiczna wrocław”, potem „ortodonta wrocław” a na końcu „protetyka wrocław”. Za każdym razem to strona waszego gabinetu dentystycznego wyskakiwała mi… Czytaj dalej »

Czy warto zdecydować się na implanty stomatologiczne?

Aktualnie leczenie implantologiczne cieszy się pośród klientów wzrastającym zainteresowaniem . Czego w rzeczywistości można spodziewać się decydując się na implanty? Czemu coraz częściej klienci rezygnują z tradycyjnych mostów oraz protez i wolą implanty? Najważniejszą zaletą implantów jest to, że uzupełnienia protetyczne (korony, mosty, protezy) przytwierdzone do nich oferują poczucie odzyskania własnych zębów. Za to rozwiązania… Czytaj dalej »