Archiwa tagu: samochody

Samochody ciężarowe i dostawcze DAF

Nasi inżynierowie przygotowali 3 świetne opcje konstrukcyjne, przy projektowaniu jakich szczególny nacisk położono na jakość i niezawodność. Zaprojektowane w oparciu o te rozwiązania samochody ciężarowe i dostawcze DAF przewiozą ładunki o masie od 7,5 do 50 ton, a nawet więcej. W zależności od przeznaczenia transportu i rodzaju transportowanych towarów wszystkie samochody dostawcze używane DAF należy… Czytaj dalej »

Opony warszawa

Dziś chcieliśmy przedstawić Państwu nasz najnowszy projekt: opony warszawa czyli sklep internetowy sprzedający opony. Warszawa jest podstawowym regionem działania firmy. Nasz projekt dostał również wyróżnienie Webdesign – projekty stron internetowych za najlepszy projekt strony internetowej. Webdesign to serwis gromadzący najlepsze projekty stron  i sklepów wirtualnych. Sprzedajmy też szczególnie często używane opony. Warszawa i okolice to… Czytaj dalej »

Zmierzyć moment obrotowy

Goły, niedoładowany turbiną diesel dysponuje nie lada momentem obrotowym. A czy jesteś świadom co jest uważane za bardzo ważkie w furze? Nie jedynie moc jego silnika. Moc silnika jest zależnością momentu obrotowego oraz obrotów silnika. Jednakowo ważny jest jego moment obrotowy. Dzięki niemu wóz szybko wspina się na wyżynę również na niedużych obrotach. A prócz… Czytaj dalej »

Wózki widłowe

Rozwój gospodarczy jest stymulowany przez zbawcze działanie rynku. Sprzedaje się coraz więcej produktów konsumpcyjnych. Większa sprzedaż to większa produkcja, która prowadzi do inwestycji. Korzysta na tym transport, a szczególnie transport samochodowy, bo wszystkie towary trzeba rozwieźć po świecie. Transport samochodowy to oczywiście różnego rodzaju transport samochodowy i samochody ciężarowe. Potrzebnych jest wiele rodzajów samochodów ciężarowych.… Czytaj dalej »

Mercedes Dębica

Marka samochodów mercedes wyrobiła sobie w świecie nieposzlakowaną opinię, dzięki wielu modelom samochodów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to bardzo reklamowana marka, która tak naprawdę reklamy wcale nie potrzebuje – jest sławna sama z siebie. Podobnie jest z oponami dębica, które obecnie podbijają rynek opon samochodowych. Są nie tylko wysokiej jakości, ale… Czytaj dalej »

Pędzą konie po betonie (asfalcie)

Gdybyś miałbyś potrzebę posiadać wiedzę ile wynosi auto posiada moment obrotowy , to jest wyłącznie pewien sposób – gMetrix. Tylko za pomocą tego urządzenia jesteś w stanie przetestować po chwili jaka jest moc silnika samochodowego. W jakim celu studiować czterokołowca za pomocą gMetrix? By moment obrotowy nie umykał z silnika. Trywialne możliwe będzie określenie problemów… Czytaj dalej »

Mechaniczne konie to moc silnika

Bawi cię motoryzacja? To wybornie. Pewnie chcesz się dowiedzieć ile twój wóz ma koni mechanicznych. Ostatnio należało pofatygować się na hamownię. Ale wymyśliłem doskonalszy sposób żeby obliczyć jaka jest moc silnika. Niedawno wytworzono nowe urządzenie gMetrix – służące do badania mocy silnika samochodu. Sprzęt ma bardzo dużo zalet: jest nietrudne w obsłudze, dokładne i tanie.… Czytaj dalej »

Wypozyczalnia samochodów

Czasem zdarza się tak, że stoimy przed decyzją wynajęcia samochodu na jakąś imprezę. Najchętniej wynajmujemy samochód, którym do ślubu pojadą państwo młodzi. Wynajem auta nie jest niestety tani, płacimy przeważnie za dobę od momentu wynajmu samochodu, a ceny są zróżnicowane (od 80 zł do kilkuset złotych za pełną dobę). Firmy prowadzące wynajem samochodów mają regulamin… Czytaj dalej »

Opony

Dla nas wszystkich, którzy kierują samochodami, najważniejsze jest, by poprzez odpowiednie użytkowanie auta zapewnić bezpieczeństwo sobie, jak również wszystkim korzystającym z naszego auta osobom, oraz pozostałym użytkownikom dróg, po których się poruszamy. Zasada doboru jest prosta: im większa obręcz felgi, tym niższy profil opony. Zasadniczo powinno się również zwracać uwagę na datę przydatności opony. Bowiem… Czytaj dalej »