Archiwa tagu: pozycjonowanie

Strona www jako narzędzie promocji

Posiadanie firmowej witryny umożliwia nawiązanie kontaktu, bo poza tradycyjną drogą telefoniczną możemy wysłać zapytanie również drogą elektroniczną. Stworzenie firmowej strony internetowej najkorzystniej jest zlecić wyspecjalizowanej oraz pewnej agencji interaktywnej. O powodzeniu określonej firmy decydują jej pracownicy, jakość sprzedawanych towarów, zdolność wyznaczenia swojego miejsca na rynku a również odpowiednia promocja. Jest dużo sposobów na to, by… Czytaj dalej »

Katalog Stron a pozycjonowanie

Wartość katalogu zależy od jego moderatora. Jeżeli katalog stron jest sprawdzany i moderowany przez właściciela wówczas ma on nie tylko duży wpływ na pozycjonowanie strony, ale może być przydatny do wyszukiwania firm różnych branż. Katalogi które żyja swoim własnym życiem i są pozostawione bez opieki często stają sie bezwartościowe zarówno dla użytkowników internetu jak i… Czytaj dalej »

Pozycjonowanie stron internetowych – oferta

Ludzie wierzą w marketing internetowy, czyli rozpowszechnianie informacji drogą elektroniczną o swojej firmie. Przyczynia się to do zwiększenia popularności danej firmy oraz jej usług. Agencje sem profesjonalnie zajmują się takimi rzeczami, dlatego marketing internetowy w ich wykonaniu jest naprawdę bardzo skuteczny. Wiele firm zgłasza się do takich agencji prosząc o analizę i poradę w jaki… Czytaj dalej »

Projektowanie stron internetowych

Masz dość biegania po mieście i załatwiania pozornie prostych spraw cały dzień? U nas załatwisz wszystko co jest potrzebne Twojej firmie: zaprojektujemy i wypozycjonujemy Twoją stronę internetową, wyrobimy pieczątkę w 5 minut, wydrukujemy wizytówki i biznes karty, ulotki, kalendarze, zaprojektujemy Twoją reklamę! Przyjdź i sprawdź nas! W naszej ofercie znajdą Państwo tusze do drukarek. Regenerujemy… Czytaj dalej »

E-marketing od podstaw czyli pozycjonowanie

Pozycjonowanie plus adwords to niesamowita potęga. Trudno się oprzeć pokusie, którą ze sobą niesie. Pozycjonowanie stron www daje szansę dotarcia do klientów, którzy są w 100% zdecydowani na zakup usługi, którą mogą znaleźć w ofercie twojej firmy. Przecież jest to bardzo oczywiste, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że internauta szuka konkretnej usługi w wyszukiwarce. Znajdując… Czytaj dalej »

Firmy i marketing w internecie

Jedną z najskuteczniejszych form reklamy oraz pozyskiwania klientów jest pozycjonowanie witryn internetowych. Jest to długi proces polegający na podniesieniu pozycji danej strony w wyszukiwarce google, może on trwać nawet kilka tygodni. Żeby pozycjonowanie w google było skuteczne pisze się specjalne teksty, które potem umieszcza się na blogach lub forach internetowych. Wklejenie jak największej ilości linków… Czytaj dalej »

E-marketing

Nawet małe firmy powinny zastanowić się nad zaprezentowaniem swojej oferty w Internecie. Pomyśleć o tym powinny szczególnie firmy usługowe, które rzadko inwestują w reklamę i promocję swojej działalności. Jest to duży błąd, gdyż nawet jeżeli usługodawca działa na rynku lokalnym dzięki posiadaniu własnej, odpowiednio wypozycjonowanej i atrakcyjnej strony internetowej może znacznie zwiększyć swoje zyski. Dobra… Czytaj dalej »

Pozycjonowanie – ocena społeczna

Pozycjonowanie – to pojęcie słyszy się teraz coraz częściej. Przewija się w telewizji, w radiu, podczas rozmów towarzysko-biznesowych. Wśród ludzi niezwiązanych z biznesem internetowym wywołuje zazwyczaj zabawne skojarzenia, jak najbardziej pozytywne oczywiście. Wśród osób trochę bardziej zorientowanych w temacie przywołuje za to skrajne skojarzenia – pozytywne lub negatywne. Lecz o tym w dalszej części artykułu.… Czytaj dalej »