Archiwa tagu: Motoryzacja i Osprzęt

Opony warszawa

Dziś chcieliśmy przedstawić Państwu nasz najnowszy projekt: opony warszawa czyli sklep internetowy sprzedający opony. Warszawa jest podstawowym regionem działania firmy. Nasz projekt dostał również wyróżnienie Webdesign – projekty stron internetowych za najlepszy projekt strony internetowej. Webdesign to serwis gromadzący najlepsze projekty stron  i sklepów wirtualnych. Sprzedajmy też szczególnie często używane opony. Warszawa i okolice to… Czytaj dalej »

Tapicerstwo samochodowe

<!– @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } –> Sekret tapicerstwa polega na właściwym doborze materiałów do projektowanego mebla. Tapicerstwo samochodowe jest trudniejszą niż tapicerstwo meblowe formułą, ponieważ meble nie są przenoszone, a samochód wręcz przeciwnie – porusza się. Sztuką jest stworzenie innej linii i innego stylu dla projektowanych… Czytaj dalej »

Zmierzyć moment obrotowy

Goły, niedoładowany turbiną diesel dysponuje nie lada momentem obrotowym. A czy jesteś świadom co jest uważane za bardzo ważkie w furze? Nie jedynie moc jego silnika. Moc silnika jest zależnością momentu obrotowego oraz obrotów silnika. Jednakowo ważny jest jego moment obrotowy. Dzięki niemu wóz szybko wspina się na wyżynę również na niedużych obrotach. A prócz… Czytaj dalej »

Pędzą konie po betonie (asfalcie)

Gdybyś miałbyś potrzebę posiadać wiedzę ile wynosi auto posiada moment obrotowy , to jest wyłącznie pewien sposób – gMetrix. Tylko za pomocą tego urządzenia jesteś w stanie przetestować po chwili jaka jest moc silnika samochodowego. W jakim celu studiować czterokołowca za pomocą gMetrix? By moment obrotowy nie umykał z silnika. Trywialne możliwe będzie określenie problemów… Czytaj dalej »

Mechaniczne konie to moc silnika

Bawi cię motoryzacja? To wybornie. Pewnie chcesz się dowiedzieć ile twój wóz ma koni mechanicznych. Ostatnio należało pofatygować się na hamownię. Ale wymyśliłem doskonalszy sposób żeby obliczyć jaka jest moc silnika. Niedawno wytworzono nowe urządzenie gMetrix – służące do badania mocy silnika samochodu. Sprzęt ma bardzo dużo zalet: jest nietrudne w obsłudze, dokładne i tanie.… Czytaj dalej »

Wypozyczalnia samochodów

Czasem zdarza się tak, że stoimy przed decyzją wynajęcia samochodu na jakąś imprezę. Najchętniej wynajmujemy samochód, którym do ślubu pojadą państwo młodzi. Wynajem auta nie jest niestety tani, płacimy przeważnie za dobę od momentu wynajmu samochodu, a ceny są zróżnicowane (od 80 zł do kilkuset złotych za pełną dobę). Firmy prowadzące wynajem samochodów mają regulamin… Czytaj dalej »

Opony Kormoran zaczynają dominować na rynku

Bardzo często zdarza się tak, iż własny kraj wychwala w niebiosa i niezwykle mocno reklamuje i promuje produkty, które wytwarzane są na określonym terytorium. Jest to w pewnym sensie zrozumiałe, lecz do pewnego stopnia. Jeżeli w grę wchodzi już propaganda masowa plus nieuczciwa konkurencja, która ma na celu zniszczenie bądź też trwałe wyeliminowanie tejże konkurencji… Czytaj dalej »

Odpowiednie opony Fulda

W Stanach Zjednoczonych ludzie liczą na prawdziwy przełom jeśli chodzi o gospodarkę ponieważ do władzy doszedł nowy czarnoskóry prezydent. Być może dzięki tej historycznej zmianie opony Fulda lub też opony Fullrun zostaną znowu przywrócone do łask dzięki dotacjom państwowym. Czekają na to zarówno producenci jak i klienci tych firm ponieważ opony General, które obecnie dominują… Czytaj dalej »