Archiwa tagu: karty plastikowe

Plastikowe karty

Karty elektroniczne cieszą się z każdym rokiem większą renomą i popularnością. Zwyczajowo to wynika z atrakcyjnej ceny za jaką możemy je zakupić, a również dostępności, gdyż – takie są fakty – na rynku jest wiele i renomowanych firm je drukujących. Można spotkać różne sposoby drukowania, np.: druk offsetowy charakteryzuje się największą jakością i trwałością nadruku… Czytaj dalej »

Karty plastikowe: magnetyczne

W Krakowie kilka dni temu zakończyły się targi produktów z tworzyw sztucznych. Absolutnym hitem tej imprezy były produkowane z przetworzonych śmieci karty plastikowe: magnetyczne, zbliżeniowe a nawet elektroniczne. Kto by pomyślał, że z odpadów mogą powstawać tak przydatne i funkcjonalne rzeczy. Karty plastikowe, o których mowa są dziś używane na całym świecie. Zarówno, jako środek… Czytaj dalej »

Karty stałego klienta

Jakiś czas temu karty plastikowe były rozpoznawane tylko z kartami bankomatowymi. Ale (co ważne) sytuacja ta się dynamicznie zmienia z racji częstszego wykorzystywania kart plastikowych w planach stricte sprzedażowych, np.: karty z kodem kreskowym. Karty plastikowe mogą być personalizowane za pośrednictwem drukarki kart plastikowych (oferta na: http://karty-plastikowe.info). Musimy jednak zwrócić uwagę, iż ta cena jednostkowa… Czytaj dalej »