Archiwa tagu: Kulinaria i Gastronomia

wyposażenie gastronomii i podsłuchy

Obecnie wiele firm umożliwia nam wyposażenie gastronomii, w związku z tym będziemy mogli Urządzenia służące do obróbki termicznej stanowią takie urządzenia jak piekarniki elektryczne oraz gazowe są to urządzenia gastronomiczne ceramiczne jak również indukcyjne. Blachy do pizzy , służące do przenoszenia jak również pieczenia pizzy w piecach. Patelnie gazowe i elektryczne służące do smażenia dużych… Czytaj dalej »

Produkty nabiałowe – pudding

Producent wyrobów mlecznych pragnie, aby jego produkty nabiałowe dawały organizmowi to, co najlepsze, dlatego producent wyrobów mlecznych przedstawia dwie podstawowe zasady zdrowej diety, dzięki której produkty nabiałowe okażą się dla organizmu jeszcze zdrowsze. Po pierwsze, należy jeść małe, ale częste posiłki, najlepiej o stałych porach dnia. Ustalenie i przestrzeganie ciągle tych smaych godzin spożywania posiłków… Czytaj dalej »

Urządzenia gastronomiczne

Sklepy, w których sprzedawana jest patelnia elektryczna i inne urządzenia dla gastronomii chyba nigdy nie mogły narzekać na to, że zainteresowanie ze strony klientów ich ofertą jest małe jeżeli zaś ktokolwiek miał powody do narzekania byli to raczej klienci zamawiający urządzenia gastronomiczne. Krytyczne uwagi przeważnie dotyczyły ich niskiej jakości i braku odporności na różnego rodzaju… Czytaj dalej »

Urządzenia dla gastronomii

Nowoczesne urządzenia dla gastronomii to rozwiązania, w które coraz częściej zaopatrują się nawet ci właściciele lokalu, którzy wcale nie są jakoś szczególnie niezadowoleni z posiadanego przez siebie sprzętu. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że nie brakuje dziś już firm oferujących rozwiązania takie jak rzeczywiście funkcjonalna patelnia elektryczna, kuchnie i zlewozmywaki, a przecież właśnie jakość,… Czytaj dalej »

Profesjonalne maszyny do lodów

Koniec liceum to były czasy wyprawiania i chodzenia na osiemnastki. Były to bardzo różnorodne imprezy. Albo indywidualne, albo zbiorowe, w wynajętym lokalu, albo w domu, w eleganckiej restauracji, albo lokalnej spelunie, alkoholowe i bezalkoholowe, duże i całkiem kameralne. Były takie osiemnastki, na których można było zjeść tylko paluszki i jakieś drobne przekąski, ale też takie,… Czytaj dalej »

Urządzenia gastronomiczne

Zakładając restaurację, bar czy pizzerię należy się zaopatrzyć w urządzenia gastronomiczne wszelkiego typu. Począwszy od lodówek skończywszy na piecach itp. W zależności od profilu działalności naszego lokalu gastronomicznego na jego podstawie dobieramy odpowiednie urządzenia na nasze zaplecze gastronomiczne. Urządzenia gastronomiczne przydatne są również w różnych zakładach gastronomicznych jak np.: ubojniach, rzeźniach, zakładach przetwórstwa gastronomicznego ale… Czytaj dalej »

Wytrzymałe meble gastronomiczne

Wyposażenie gastronomii było skromne, ale urocze. Znaliśmy już to miejsce wcześniej i wybraliśmy je na naszą pierwszą rocznicę. Bo musicie wiedzieć, że od roku jestem już szczęśliwą małżonką. A od kilku lat władam sercem i wyobraźnią mojego mężczyzny. Lokal ten poznaliśmy przypadkowo na naszej pierwszej randce – weszliśmy do pierwszego lepszego miejsca, by schronić się… Czytaj dalej »

Fantastyczne Restauracje w Polsce

Kraków, stara stolica o niemal wiekowej tradycji, jest miejscowością kładącą monumentalny wpływ w podstawowej wielkości na branie mamuciej liczby podróżników. Podążając za dość ostrożnymi obliczeniami każdego roku tą aglomerację pojawia się zachwycać się sześć milionów turystów. Wszyscy oni muszą gdzieś przebywać, w związku z tym w Krakowie w dalszym ciągu powstają nowoczesne restauracje Kraków. Na… Czytaj dalej »

Oprogramowanie dla sklepów, rola interfejsu

Programy komputerowe są w stanie wykonać teraz nawet najbardziej skomplikowane obliczenia, przedstawić je graficznie, prognozować, obliczać, szacować, przechowywać dane i dodatkowo zaparzać kawę, jeśli tylko zostaną wyposażone w odpowiedni wiersz poleceń. Nic więc dziwnego że tak liczne możliwości, szturmem podbiły praktycznie każdą branżę – trudno dziś wyobrazić sobie prowadzenie jakiejkolwiek działalności bez umiejętnego poruszania się… Czytaj dalej »