Archiwa tagu: domy

Nieruchomości i mieszkania Kraków

Obniża się tempo zbywania lokali mieszkalnych w Krakowie. Obserwuje się za to zjawisko przyrostu różnicy pomiędzy wywoławczymi i transakcyjnymi cenami mieszkań a także nieruchomości. W następstwie tej sytuacji znaczna ilość grup deweloperskich przeistacza pierwotnie zaprojektowane mieszkania na metraże biurowe, na jakie popyt nie słabnie, a co za tym idzie, łatwiej i szybciej się je zbywa.… Czytaj dalej »

Kanaly instalacyjne

Znajdujące się w budynkach mieszkalnych i lokalach użytkowych instalacje, powinny być odpowiednio zabezpieczone. Wykorzystuje się do tego celu kanały instalacyjne, czyli tak zwane specjalne szyby, w których przebiega cała ta instalacja. Stosując kanały instalacyjne, zarówno zwiększamy bezpieczeństwo użytkowania lokalu, jak i zabezpieczamy całą instalację przed działaniem czynników zewnętrznych, mechanicznych, przed korozją czy innymi rzeczami. Budownictwo… Czytaj dalej »

Rynek nieruchomości i domów

Budowanie domu Rynek nieruchomości tak zachęca ofertami zamian, sprzedaży i kupna mieszkań i domów,że wiele osób właśnie po przeglądaniu ogłoszeń zaczyna zastanawiać się nad zmianą swoich warunków mieszkaniowych na lepsze. Dla wielu osób budowa domu to poważne postanowienie i cel do którego dążą w jakimś etapie swojego życia i jak ktoś jest konsekwentny to staje… Czytaj dalej »

Meble dom

Skuteczność powłoki malarskiej zależna jest od wielu czynników, a mianowicie: od jakości użytych materiałów malarskich, prawidłowego wykonania prac przygotowawczych i malarskich, grubości powłoki, temperatury powietrza w czasie malowania oraz pory roku i pogody. Również należy pamiętać o starannym zabezpieczeniu dolnych powierzchni końców sztachet lub sztachet stanowiących wypełnienie ogrodzenia, gdyż te części najłatwiej nasiąkają wilgocią. To… Czytaj dalej »

Dom styl

Zauważenie cech przedmiotów, których użyteczność jest dla nas tak oczywista, że posługując się nimi prawie ich nie dostrzegamy, pozwala docenić ich doskonałość i czerpać przyjemność z obcowania z nimi. Uroda przedmiotów, zauważona i odpowiednio wyeksponowana, może stać się źródłem wielu przeżyć estetycznych. Jak różni są ludzie, tak odmienne są domy. Nie zawsze podejmując ważkie lub… Czytaj dalej »

Wycena nieruchomości

W skład naszej działalności wchodzi pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż wynajem), wycena nieruchomości szczecin, kredyty hipoteczne, doradztwo w zakresie gospodarki nieruchomościami. Novum nieruchomości szczecin jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i należy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Firma Novum nieruchomości szczecin ma licencję zawodową numer 4346 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami… Czytaj dalej »

ICG Dream House – Nieruchomości na Florydzie w USA

Oferujemy luksusowe nieruchomości w USA. Przedmiotem oferty są niezwykle atrakcyjne domy w Miami, Palm Beach lub w centrum rozrywki jakim jest Orlando. Floryda to idealne miejsce do wypoczynku i inwestycji. Piękne plaże, ocean, prestiżowe pola golfowe, niepowtarzalna przyroda – Tylko Domy USA mogą dostarczyć Ci takich luksusów. Nieruchomości Floryda to nasza specjalność. Naszym celem jest,… Czytaj dalej »

Projekty Domów

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – idealnie to przysłowie nadaje się do użytku dla firm zajmujących się tworzeniem projektów domów. Firmy te tworzące projekty domów bardzo dobrze znają się na marketingu. Potrafią nas zachęcić do wyboru dokładnie tego projektu, który teoretycznie jest najlepszy. Projekty domów tworzy się z myślą o rozmiarze rodziny. Niewielkie projekty… Czytaj dalej »

Domy jednorodzinne

Domy jednorodzinne są najczęściej wznoszonymi budowlami. To właśnie tam według wszelkich ankiet chciałaby mieszkać większość ludzi. Mimo tego, że wiele jest kamienic czy blokowisk to najchętniej wybieraną formą mieszkania, dającą największy komfort psychiczny i wypoczynek jest dom jednorodzinny. Projekty takich domów są często bardzo wymyślne, ale w katalogach znajdziemy oczywiście także proste konstrukcje. Wszystko zależy… Czytaj dalej »