Archiwa tagu: Dom i Wnętrze

Energia elektryczna

Energia elektryczna. To coś, co nas zewsząd otacza. Jest obecna właściwie wszędzie. Pewnie ludzie mieliby problem, by bez niej żyć. Daje światło, ciepło, informacje, czasem i życie. Więc powinniśmy zadbać, by się dalej rozwijała. Skoro oddziałuje na nas na każdym kroku, to pomóżmy jej. W końcu potrzebujemy tego. Jak to zrobić? Przykładem może być zwykła… Czytaj dalej »

Mieszkania bydgoszcz

Dziś zwykły Kowalski, średnio sytuowany, nie będzie sobie w stanie pozwolić na zaciągnięcie poł milionowego kredytu mieszkaniowego na zakup pięknej nieruchomości bydgoszcz, dlatego iż banki stoją na skraju kryzysu, zwiększają wymagania, podwyższają oprocentowanie kredytów mieszkaniowych, to duża bariera dla wielu z nas. Tanie kredyty mieszkaniowe były dotąd motorem napędowym polskiego budownictwa, co się stanie dziś… Czytaj dalej »

Wyposarzenie łazienki

Łazienka, to miejsce naszej największej domowej intymności. Warto zadbać, by oprócz funkcjonalnego charakteru miała także unikalny wystrój. Minęły już czasy, gdy byliśmy skazani na jeden, uniwersalny asortyment, który na dodatek był kiepskiej jakości i trudnodostępny. Do lamusa możemy odłożyć opowieści babć i matek o zapisach na pralki, o staniu w kolejkach, o ekstazie z powodu… Czytaj dalej »

Meble dom

Skuteczność powłoki malarskiej zależna jest od wielu czynników, a mianowicie: od jakości użytych materiałów malarskich, prawidłowego wykonania prac przygotowawczych i malarskich, grubości powłoki, temperatury powietrza w czasie malowania oraz pory roku i pogody. Również należy pamiętać o starannym zabezpieczeniu dolnych powierzchni końców sztachet lub sztachet stanowiących wypełnienie ogrodzenia, gdyż te części najłatwiej nasiąkają wilgocią. To… Czytaj dalej »

Dobre wykładziny podłogowe

Już niedługo odbieramy z mężem klucze do naszego pierwszego, wspólnego mieszkania. Tak długo czekaliśmy na tą chwilę, że już w wyobraźni meblowaliśmy sobie pokoje. Nadal jednak nie zdecydowaliśmy się na to, czy lepsze będą panele, a może jednak wykładziny podłogowe. Mój mąż uparł się, że w całym domu powinny być albo drewniane parkiety, albo właśnie… Czytaj dalej »

Opony warszawa

Dziś chcieliśmy przedstawić Państwu nasz najnowszy projekt: opony warszawa czyli sklep internetowy sprzedający opony. Warszawa jest podstawowym regionem działania firmy. Nasz projekt dostał również wyróżnienie Webdesign – projekty stron internetowych za najlepszy projekt strony internetowej. Webdesign to serwis gromadzący najlepsze projekty stron  i sklepów wirtualnych. Sprzedajmy też szczególnie często używane opony. Warszawa i okolice to… Czytaj dalej »

Dom styl

Zauważenie cech przedmiotów, których użyteczność jest dla nas tak oczywista, że posługując się nimi prawie ich nie dostrzegamy, pozwala docenić ich doskonałość i czerpać przyjemność z obcowania z nimi. Uroda przedmiotów, zauważona i odpowiednio wyeksponowana, może stać się źródłem wielu przeżyć estetycznych. Jak różni są ludzie, tak odmienne są domy. Nie zawsze podejmując ważkie lub… Czytaj dalej »

Nagrobki i podłogi drewniane

Tomasz uchylił potężne drzwi, które otworzyły się z piskiem nieoliwionych zawiasów. W środku panował półmrok. Po chwili oczy Tomasza przyzwyczaiły się do słabego światła i zaczęły rozpoznawać kształty wokół. Ściany były okopcone i pokryte pleśnią setek lat, podłogi drewniane przykrywał dywan kurzu. Po prawej stronie stały marmurowe nagrobki. Tomasz był w grobowcu swojej rodziny. Kilka… Czytaj dalej »

Projekty Domów

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – idealnie to przysłowie nadaje się do użytku dla firm zajmujących się tworzeniem projektów domów. Firmy te tworzące projekty domów bardzo dobrze znają się na marketingu. Potrafią nas zachęcić do wyboru dokładnie tego projektu, który teoretycznie jest najlepszy. Projekty domów tworzy się z myślą o rozmiarze rodziny. Niewielkie projekty… Czytaj dalej »