html24 – dotknij sieci!

przez | 26/01/2009

W tym krótkim artykule chcielibyśmy państwu przedstawic zakres działalności firmy html24. Mówiąc najbardziej ogólnie zajmujemy się dziedziną tworzenia stron internetowych zwaną front-endem. Oznacza to że skupiamy się przede wszystkim na cięciu stron internetowych, dopasowywaniu stron do różnych wyszukiwarek oraz programowaniu w javascripcie. Jednym słowem – działamy w warstwie prezentacji.

Firma html24 nie tworzy całych stron www. Zajmujemy się jedynie współpracą czy to z osobami prywatnymi czy też z innymi firmami. Przyjmujemy zlecenie na podwykonawstwo pewnych elementów w procesie tworzenia witryn. Po ustaleniu szczegółów, odsyłamy gotowy projekt naszemu klientowi. Jako jedyni w Polsce oferujemy możliwośc realizacji zleceń w ciągu 24 godzin od daty przyjęcia. Jest to niewątpliwy rekord.

W tym artykule chcielibyśmy omówic także nieco bardziej to czym zajmuje się html24. Przede wszystkim jest to cięcie stron www. Oddając klientowi pociętą stronę – ma on gwarancję że będzie ona zgodna z najnowszymi standardami a dodatkowo będzie wyglądała tak samo pod: ie6, ie7, safar, opera, ff2 i ff3. Kolejnym elementem który wykonujemy jest tworzenie prostych i bardzo zaawansowanych programów w języku javascript. Posługujemy się w tym celu gotowymi rozwiązaniami takimi jak jquery czy mootools.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że zachęcimy Państwa do współpracy.