hmb trec

przez | 10/05/2009

Do hamowania katabolizmu i stymulowania anabolizmu organizm człowieka wykorzystuje związki powstające z rozkładu białek. Jednym z produktów rozpadu białek o kluczowym znaczeniu dla rozwoju masy jest hydroksymetylomaślan, czyli Trec HMB.

HMB (b – hydroksy b- metylomaślan) jest substancją bioaktywną, występującą w znikomych ilościach w jedzeniu, a także wytwarzaną przez organizm ludzki z aminokwasu L-leucyny, pełniącym w ludzkim organizmie jedną z najważniejszych ról.

HMB Olimp kompleksowo oddziałuje na człowieka organizm, dzięki czemu jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych przez zawodników suplementów. Do jego niewątpliwych zalet należy silne działanie antykataboliczne zapobiegające rozpadowi białek ustrojowych.

Olimp HMB to niezwykle skuteczny naturalny suplement, który ma właściwości zapobiegające rozpadowi białek (załamanie wzrostu mięśni), zwiększa rozmiar mięśni, ich siłę i redukuje podskórny tłuszcz. To czyni HMB jednym z najlepszych suplementów kulturystycznych na rynku.