ESET NOD32 Antivirus – najlepszy pomocnik nauczyciela

przez | 26/01/2009

Z internetu czy komputera nie korzysta się już jedynie w czasie lekcji informatyki. Obecnie wykorzystywane są one również na lekcjach z wielu innych przedmiotów. Dlatego właśnie, ze dostęp do nich ma bardzo dużo uczniów, na różnym etapie rozwoju powinniśmy jak najbardziej zadbać o bezpieczeństwo. Nie od dziś wiadomo, że Internet jest skarbnicą wiedzy, ale obok niej znajduje się w nim również bardzo dużo zagrożeń.

Aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko dostania się niepotrzebnych rzeczy z sieci do naszych komputerów warto zainstalować ESET NOD 32 Antivirus – program antywirusowy dla szkół. Jest to profesjonalny program ochronny, dzięki, któremu nasze komputery będą w pełni bezpieczne. W Internecie cały czas przesyłane są różne dane i informacje, oprócz tych dobrych pojawiają się również te złe, głównym ich celem jest zainfekowanie naszego sprzętu, a w najgorszym wypadku nawet wykradnięcie z niego różnych danych i informacji. Najlepszym dowodem na to, że liczba przestępstw i nadużyć w wirtualnej sieci niestety cały czas rośnie. Hackerzy cały czas dają o sobie znać. Aby stawić im czoło warto zaopatrzyć się w ESET NOD32 – antywirus dla szkół. Cały czas czuwa on nad naszym komputerem, skanuje pocztę, sprawdza pliki, które chcemy pobrać czy przeszukuje wybrane przez nas strony internetowe w poszukiwaniu nawet ukrytych zagrożeń.

ESET NOD32 Antivirus doskonale pełni swoją funkcję. Nawet przy częstym korzystaniu z internetu jest on w stanie cały czas kontrolować i pilnować przesyłanych danych, a w razie jakichkolwiek zagrożeń jest on w stanie je zlokalizować i unieszkodliwić.