drukarnia wielkoformatowa

przez | 07/03/2009

Po przesłaniu do internetowej drukarni moich projektów oraz dogadaniu drogą elektroniczną i telefoniczną wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów za całość wraz z kosztami przesyłki kurierskiej zapłaciłem przelewem.

Drukarnia internetowa to dla klienta przede wszystkim oszczędność czasu i wysiłku, związanego z koniecznością dostarczenia projektów do placówki stacjonarnej. Co więcej drukarnia internetowa oferuje zdecydowanie więcej niż drukarnia wielkoformatowa czy drukarnia cyfrowa, często nawet na dużo wyższym poziomie oraz co ważne przy dużo niższych cenach. Głównym powodem jest oczywiście fakt, że drukarnia internetowa jest dużo tańsza w utrzymaniu – zaoszczędzamy bowiem na przykład na profesjonalnym lokum, w którym zwykła drukarnia przyjmuje klientów itp.

W ciągu 7 dni od dnia przelania pieniędzy na mój adres zawitała paczka z moimi wydrukami, dostarczona przez profesjonalnego kuriera. Wszystko oczywiście było zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, co naprawdę świadczy o wysokiej jakości drukarni. Z pewnością od teraz będę częściej korzystał z ich usług.

Z uwagi na dużą ilość zleceń właśnie od firm, które o reklamie nie mają dużej wiedzy – i na moje ręce oddają przemyślenie, realizację oraz przeprowadzenie całej kampanii reklamowej ostatnio bardzo często korzystam właśnie z drukarni. Ostatnio nawet chcąc sprawdzić czym różni się drukarnia internetowa od drukarni cyfrowej skorzystałem z oferty tej pierwszej. Muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyła mnie jakość wydruków oferowanych przez tą wirtualną drukarnię.