Doradcy finansowi – Pierwsza polska wyszukiwarka

przez | 11/05/2009

Wyszukiwarka finanso.pl się rozwija. Zdobywa nowych użytkowników i znajduje swoje miejsce w e-świecie. Czy finanso.pl odniesie sukces?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy uświadomić sobie fakt, że doradcy finansowi w Polsce tak naprawdę dopiero zdobywają rynek. Ten rynek będzie się rozwijać, ponieważ ma w naszym kraju dobry grunt.

Ponadto model prostego i szybkiego wyszukiwania informacji sprawdzał się w wielu innych dziedzinach. Oszczędzał bowiem mnóstwo czasu i dawał dostęp do cennych zasobów, które były najbardziej istotne dla internautów.

Wiele więc wskazuje, że finanso.pl stanie się odpowiednikiem Google, tyle, że przedmiotem wyszukiwania będą finansowi doradcy.

Do tej pory, aby wyszukać odpowiedniego dla siebie doradcy finansowi, zwykły obywatel musiał zdać się na czyjąś opinię lub przeczesywać gąszcz informacji w Internecie. Teraz ta droga uległa skróceniu &

8221;, uzyskując w ten sposób ranking doradców finansowych.

8221; UE nie więcej niż 40%), to jednak z roku na rok stają się coraz bardziej świadomi istoty wiedzy z zakresu finansów. I coraz bardziej zamożni. To wszystko sprawia, że coraz częściej szukają dobrego doradcy finansowego.