Co to jest elektrostymulacja

przez | 29/03/2009

Elektrostymulacja pomaga również młodym mamom w uzyskaniu super wyglądu z przed ciąży – rewelacyjne efekty. Pierwszy zabieg można wykonać już po 90 dniach po porodzie.

Eksperci są zdania, że 45 minutowa elektrostymulacja mięśni odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu nie powodując jednak nadmiernego wzrostu mięśni i obciążenia stawów.
Gimnastyka ta powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu co widoczne jest w szybkiej utracie centymetrów. Nasze urządzenia wyposażone są w 30 elektrod oraz pasy grzewcze, które stosowane są do terapii głębokim ciepłem (antycellulit).

Odchudzanie, ćwiczenia ogólnorozwojowe, siłownia, aerobik, modelowanie, idealna sylwetka, smukła linia, kosmetyka ciała, masaż, odpoczynek i relaks w jednym.
Studio WoMenLine oferuje to wszystko podczas każdej wizyty.

Studio WoMenLine specjalizuje się w elektrostymulacja mięśni w celu poprawy proporcji sylwetki, likwidacji cellulitu, utraty zbędnych kilogramów, poprawy kondycji fizycznej. Polecana jest zarówno dla Pań jak i Panów. Restrykcyjna dieta? To już niepotrzebne!

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu :
* Ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich
* Ostre procesy zapalne
* Epilepsja
* Ciąża
* Wszczepiony rozrusznik serca
* Obecność przedmiotów metalowych na powierzchni zabiegowej
* Miażdżyca zarostowa tętnic
* Zagrożenia zatorami
* Nowotwory
* Zapalenie żył
* Zakrzepy

Franchising – co to jest?
Elektroterapia – zobacz!