Chłodnia Szczecin – tego nie możesz przegapić

przez | 02/03/2009

Usługi chłodnia szczecin zawsze spotykały się z ogromną akceptacją i pochwałą dla ich jakości. Chłodnia szczecińska z roku na rok zyskuje sobie coraz liczną rzeszę klienteli dzięki którym wciąż utrzymuje się na rynku, na wysokiej pozycji.

Mocną stroną chłodnia jest fakt iż poza okręgiem województwa podpisuje ona wiele umów na gruncie światowym. Jest ona otwarta na współpracę z większymi ośrodkami zajmującymi się tą branżą oraz również z mniejszymi firmami, które przeważnie jako prywatni klienci potrzebują transportu, bądź przechowywania towaru w określonych warunkach chłodniczych.

Dziś chłodnia szczecin jest jednym z podstawowych partnerów firm zajmujących się produkcją żywności i jej dystrybucją. chłodnia jest firmą o charakterze, nie tyle co magazynowym, co i transportowym.

Dziś chłodnia szczecin jest jednym z większych kompleksów magazynów chłodniczych w zachodniopomorskiej Polsce i z dnia na dzień gromadzi sobie coraz więcej zleceniodawców oraz firm wiążących z nią szeroko pojętą współpracę.

Na terenie miasta, chłodnia szczecin jest jedynym obiektem świadczącym owe usługi na tak szeroką skalę, krótko mówiąc chłodnia nie znajduje się równej w okręgu zachodniopomorskim. Zakład pełni także szeroko pojętą funkcję społeczną, w zakładzie bowiem zatrudnione jest ponad 50 ludzi, które zajmują stanowiska na każdym szczeblu pracowniczym.

W posiadaniu chłodnia jest bowiem dużo wszelkiego rodzaju samochodów dostawczych wraz z mobilnymi lodówkami, ponadto magazyn firmy jest przystosowany do przyjmowania mięsa prosto z naczep chłodniczych, co daje większą gwarancję na świeżość i trwałość przewożonego artykułu.