Biorezonans Kraków -odchudzanie

przez | 06/04/2009

Jeśli zdecydujemy się skierować swoje kroki do gabinetu biorezonansu zapoznajmy się najpierw w przewidywana procedurą, ze skutkami oraz metodologia postępowania już po samym zabiegu. Gabinety prowadzące biorezonans Kraków ciszą się dużą popularnością – szczególnie, jeśli chodzi o rzucanie palenia Kraków. Zatem czego nie wolno w czasie leczenia?
W żadnym wypadku w trakcie leczenia nie wolno pić alkoholu ( za wyjątkiem minimalnych ilości zawartych w lekach homeopatycznych ).
Biorezonans Kraków– skutki uboczne? Może wystąpić czasowe, trwające 2-3 dni, pogorszenie stanu zdrowia ( mogą pojawić się bóle w okolicy dawnych urazów, bóle brzucha, biegunka, wysypka lub nasilenie już istniejącej ) – są to jednak tzw. procesy regulacyjne. W tym czasie należy zwiększyć podaż płynów, w miarę możliwości zrezygnować z potraw mięsnych i ostrych przypraw. Organizm wróci do zdrowia bardzo szybko. W razie jakiejkolwiek obawy należy zadzwonić do lekarza prowadzącego, który odpowie na wszystkie pytania.
Biorezonans Kraków -Leczenie za pomocą biorezonansu jest bardzo skuteczne, wymaga jednak czasem – indywidualnie w zależności od pacjenta – kilkakrotnego nieraz powtórzenia i niekiedy modyfikacji w czasie jego trwania. Terapia biorezonansem daje długotrwałe efekty o ile zmienimy dotychczasowy tryb życia, który przyczynił się do zaistnienia choroby.
Terapię biorezonansem stosuje się zarówno u bardzo małych dzieci jak i u osób w podeszłym wieku.