Akuna 26 ziół

przez | 29/01/2009

Alveo przywraca równowagę organizmowi. Przyjmowany jest doustnie, w pierwszej kolejności reguluje więc układ pokarmowy. Normalizuje pracę kosmków jelitowych i reguluje pracę jelit. Jedną z najważniejszych przyczyn wielu chorób są zaburzenia pracy układu pokarmowego. Wiadomo, że większość z nas źle się odżywia, że przyjmuje dużo chemii spożywczej, alkohol, papierosy. Nasz organizm składa się z tego co zjadamy. Zazwyczaj bardzo szkodzimy sobie nieprawidłowym odżywianiem. Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła już wiele lat temu listę chorób powstałych z niedoboru mikro i makro elementów. Jest ich ponad 260 co pokazuje jak wielki wpływ na zdrowie ma to, co jemy. Jeżeli nasze pożywienie nie dostarcza nam odpowiednich składników, musimy je uzupełnić właściwymi suplementami. Jest wiele firm na rynku, niektóre proponują nawet 30 produktów. Firma Akuna ma tylko jeden produkt, ale to właśnie on spełnia wszystkie potrzeby naszego organizmu.

Alveo to nie tylko mikro i makroelementy, to nie tylko witaminy, to przedewszystkim aminokwasy. I to jest zestaw, który wywyższa ten produkt ponad inne. Jeśli brakuje aminokwasów lub jest ich niewłaściwa liczba, zaczynają powstawać procesy chorobowe. Np. niedobór aminokwasów, zwanych cysteiną i proliną. Są one potrzebne do prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej i chrzęstnej. A ich niedobór skutkuje tym, że powoli zaczynają się rozwijać choroby zwyrodnienia stawów. Dzisiaj co drugi człowiek odczuwa bóle kręgosłupa i stawów. Podaje się im leki przeciwbólowe, ale pacjenci czują się coraz gorzej. Praktyka pokazała, że pacjenci, którzy po kilku miesiącach przyjmowania Alveo w dawce wzmocnionej (dwa razy dziennie), przestali się skarżyć na bóle stawów i kręgosłupa. Został uzupełniony brak składników odżywczych i stan chorobowy wycofał się.

Alveo ponadto ma działanie detoksacyjne. W organiźmie dorosłego człowieka znajduje się od 1 do 1,5 kg różnych niepotrzebnych pozostałości przemiany materii, w tym po różnych lekach. Poprzez zastosowanie specjalnego składu ziół dochodzi do wypierania niewłaściwych substancji do krwioobiegu, a później są one przenoszone z krwią do wątroby i przez nerki wydalane. To oznacza, że substancje niewłaściwe, toksyczne, są za pomocą Alveo usuwane z organizmu. Obecność substancji toksycznych doprowadza do zwyrodnień. Np. miażdżyca jest wynikiem odkładania się zbędnych ilości cholesterolu na śródbłonkach naszego układu naczyniowego. Alveo powoduje w powolny sposób odwracanie zmian miażdżycowych.

Alveo jest również bardzo silnym antyutleniaczem, w związku z tym opóźnia proces starzenia. Trzeba na pacjenta spojrzeć globalnie, całościowo, gdyż tylko prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów gwarantuje pełne zdrowie. Preparat Alveo jest na miarę naszych czasów, gdyż działa na organizm całościowo, regulując wszystkie zachodzące w nim procesy.

http://www.a-l-v-e-o.orge.pl