przez | 19/05/2009

Jeżeli stosujesz odżywki i suplementy, a w szczególności odżywki w proszku, które trzeba rozrabiać z wodą lub płynem z pomocą może przyjść Shaker do odżywek. To bardzo pomocne urtządzenie dzięki któremu przygotowywanie napojów staje się bardzo proste i przede wszystkim zajmuje mało czasu. Odżywki tak przygotowane są bardzo dobrze rozmieszane, dzieki temu że Shaker posiada sitko do rozdrabniania grudek.

Jesteś osobą aktywną? Zdaża Ci się uczęszczać na siłownie lub fitness? Jeśli tak na pewno zainteresuje Cie nasza oferta na akcesoria kulturystyczne, które są bardzo dobre we wszelkich sportach siłowych.

Każdy początkujący i zaawansowany siłacz doskonale wie że rękawice na siłownie to niezbędny gadzet bez którego ćwiczenia na siłowni są niewygodne. Rękawice takie doskonale zabezpieczają twoje dłonie przed odciskami, powodują że uchwyt jest lepszy a tym samym dają ci większe bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Jeżeli jesteś zaawansowanym kulturystą i dzwigasz ciężkie ciężary powinieneś pomyślec o zakupie akcesoria jakim są pasy kulturystyczne. Dzięki niemu twój kręgosłup jest narażony na mniejsze obciążenie. Nie stosowanie pasów kulturystycznych może się skończyć bardzo poważnym urazem kręgosłupa, który może zakończyć kariere sportowca, a nieżadko spowodować długotrwałe kalectwo.

Innym zabezpieczeniem dla wytrawnych kulturystów są haki oraz usztywniacze nadgarstków. Stosowanie tego typu sprzętu dla sportowców powoduje że to co robisz jest zdrowe i bezpieczne, a ryzyko wystąpienia problemu zmniejsza się do minimum. Stosuj odżywki i suplementy MegaPower.pl